• 3/3 OČNÍ KRÉMY – zmizíky proti kruhům, proti pytlům! (Clarins Hydramask, Rivoli Genéve L´Eau du Jour)

Včera a předevčírem jsem vám představila moji oblíbenou denní péči. Dalo mi to hodně práce, ale už to mám vypilované a snad u RENu a Skincode chvíli vydržím, i když jsem duší experimentátor. Z dlouhodobého hlediska mi prospívají.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak to bych měla. Jenže: co dělat, když je krize? Použít zmizíky!

1. zmizík: CLARINS HydraQuench Cream Mask

Ze známé hydratační sady, ale dá se koupit i samostatně. Není určený na oči, ale mně to nevadí (podle mých zkušeností z běžné kosmetiky co nevadí puse, nevadí očím a občas si oči namažu normálním pleťovým krémem). Když mám pocit, že koukám škvírkama a potřebuju se nalíčit a odejít z domova, namáznu na oči v husté vrstvě a zalehnu ještě na deset minut, nebo jdu uvařit kafe a kakao. Pak setřu zbytky a rovnou můžete na korektor nebo stíny.

  • PLUSY: bohatá konzistence, příjemné použití, okamžitý vliv
  • MINUSY: možná by mohlo někomu vadit, že není určen pro oči
  • CENA: okolo 700 Kč za 75 ml

2. zmizík: RIVOLI GENÉVE L´Eau du Jour

Zázrak, který vám rozloží a přeskládá obličej jako lego zase zpátky do formy. Bohužel cena je dost out-of-limited, takže jestli budu potřebovat další, budu hodně přemýšlet. Jestli fakt efekt odpovídá tomu, že jedno namazání stojí stejně, jako ošetření u kosmetičky. Zatím si nejsem jistá. Nicméně: týdenní oční detox touhle mastnou mlhou z vás udělá skoro dvacítku. Já ho používám jen na okolí očí a rtů. Tekutina má konzistenci jako hedvábný nebo silikonový olej (kdo zná Biosilk na vlasy – tak to je ono), okamžitě se vsákne a pleť po něm zůstane jako nalakovaná. Na omak: čerstvé jabko. Na pohled: čerstvé jabko. Vyplatí se třeba po nemoci, na konci zimy, před svatbou, před stříbrnou svatbou, před zlatou svatbou… Po týdenní kůře: linky pryč, hlubší vrásky nemají ostré okraje, pleť je čerstvá, jasná, hladká, bez červených míst a suchých plošek. Prostě: omlazená. Bez nadsázky. A chvíli to setrvačností vydrží samo.

Objednejte si aspoň vzorek, jestli chcete mít na chvíli pocit, že jdete na první rande. Klikáte na vlastní nebezpečí, nadechněte se a KLIK!

  • PLUSY: všechno – omlazení hned a na dlouho
  • MINUSY: cena, dostupnost, nemožnost vyzkoušet
  • CENA: okolo 6.000 Kč za 50 ml

rivoli geneve L´Eau du jour

Tak to je zase na rok vše. Co jste za poslední rok vyzkoušely vy, milé přítelkyně 35+? Co doporučíte, za co poradíte ušetřit peníze? 

Všechny tři díly najdete:
1. Nejlepší trio REN firm and lift eye, Skincode revitalizing eye, Veld´s Eye Magic.
2.Jak se osvědčily přípravky Shiseido, Monoprix, Rexaline, Payot, Monoprix?
3. Zmizíky Clarins Hydramask, Rivoli Genéve L´Eau du Jour

podpis_ROM

You may also like...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..