• Da Milano 2018 con amore: parfumérská galerka a podsvětí

Tak jsme zase tady, v Miláně, hlavním evropském městě voňavek. Že vy jste si dosud mysleli, že je to Paříž? Ale kdepák, Paříž je fajn na nakupování a poflakování se po přátelsky naladěných parfumeriích. Ale novinky, NOVINKY se odehrávají každé jaro na největší výstavě niche parfumerie ESXENCE. Pravidelní čtenáři blogu už to vědí, nováčkům to oznamuji dnes, v den, kdy spouštím on-line milánské zpravodajství na našich kanálech:

Říkala jsem si, čím bych vám dnes udělala radost. Nějakou odměnu, že sem chodíte. O novinkách budete číst celý měsíc. A pak mne napadlo, co vás určitě potěší, a co asi nikde jinde neuvidíte!
Dbáme na to, aby fotky na blogu byly původní, naše vlastní, nejlíp momentky, kouzla okamžiku. Fotíme věci v reálu a většinou mobilem… takže fotky jako do žurnálu u nás neuvidíte. Ale za ta léta, co na akce jezdíme (první Esxence 2011), se nám na blogu nasbírala hromada autentických fotek lidí kolem vůní: MAJITELŮ NICHE ZNAČEK A ŠPIČKOVÝCH PARFUMÉRŮ.  Tipuju, že by vás mohlo zajímat, jak vypadají takové velké nosy a lidi, co mají voňavé nápady, z masa a kostí. Takže tady ji máte: PARFUMÉRSKOU GALERKU.


No a jestli vám tam nějaká významná celebrita parfémového Milána chybí, tak tady je máte:

Odpoledne ahoj!

You may also like...

7 Responses

  1. Daisypansy napsal:

    Moc ráda bych poprosila o radu ohledně mandlového/marcipánového parfému, kdysi jsem měla limitku od Lushe snowflake – čistý marcipán, teď mám limitku od Jo Malone – green almond and redcurrant, mandle/marcipán prostě miluju, tak když byste měla nějaký typ, budu moc ráda. Děkuju Tereza

  2. Robert napsal:

    Pekne, len Vincent Micotti sa Vam nejako transformoval :)))

  3. Teda holky! Hezky jste si to užily! Závidím…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..