• Let’s go SHOPPING: culíky Frangipani, štětce Petra Lovely Hair ve výprodeji a milion dalších blbin za 9,- korun

Dlouho jsme tady nešopovali…Dnes jenom taková odpočinková pauzička mezi podlíváním kachny, ale narazila jsem na něco, co musíte vidět: někdo prodává naše logo. Gumička do vlasů s květy frangipani na Normě za 59,- Kč. Kdyby se vám zdálo, že je infantilní, tak vězte, že já ji taky občas nosím. Hlavně k sárí. Někde tady na Frangipani se dá najít moje fotka v sárí s frangipani za uchem, ale už to všichni viděli, že.
 

Druhá věc, ke které vám ale nemůžu zatím dát osobní doporučení, protože to vůbec neznám, nicméně bylo mi řečeno: “Kup si štětce Petra Lovely Hair, jsou ve výprodeji Na Normě za pár korun, jsou skvělé a už se nevyrábí”. Protože tomu, samozřejmě, neodolám, tak jsem si objednala:

Ale mají tam toho mnohem víc, hodně se mi líbí ty bílé sady, jenže to já všechno navyužiju. Ale hezké jsou, ano, ano.

 
A protože nikdy neodolám nabídce “vše za 9,-“, tak jsem ještě přihodila tenhle hřebínek na obočí, myslím, že ho používala už moje máma. V kosmetické kabelce ho unosím.

 
 
Připomínám, že tady to je ten e-shop, kde vedou “foreo pro chudé” za 79,- Kč: https://www.normazlin.cz/e-style-silicone-face-cleansing-ruzovy-silikonovy-cistici-pletovy-kartacek-c116

 
Kdo se chce nechat vystavovat pokušení i dále, koukněte do sekce KUFRY na ty ťuťuňuňu…srdíčkové krabičky a plexi organizéry na šminky.

Konec hlášení, jdu vytáhnout ptáka z trouby.
Edit: chtěla jsem vám říct, ať si něco objednáte a ať si toho objednáte hodně, potože tak někdy v pololetí budeme mít zase akci Fifleny fiflenám, tak ať máte co posílat. Já to tak dělám, samozřejmě.

 
Zdroj obrázků: všechny jsem stáhla z Normy, věřím, že se zlobit nebudou.
 
 
 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..