• Nové niche značky dostupné v ČR?

České a slovenský prodejny niche parfémů dnes už nabízejí dost značek, aby se milovník uspokojil. Z toho “základního” sortimentu tady najdete všechno, ale narazíte taky na tak výjimečné značky jako Tauer v brněnském Vavavoom, vlastní 1907 ve slovenském 1907 perfumes nebo Isabey a  Prudence v pražské Egoist Royal perfumery či Kerosene v pražském Odéru.
Ale mně tady chybí počád jedna značka, jedna kuriozitka: The Library of Fragrance / Demeter fragrance library, základní studijní materiál fetišismu zvaného frangipanismus. A to se snad co nejdřív změní…

 

Jeden znejvětších světových prodejců módy, ZALANDO, právě vstoupil do České republiky. Mimo přílivu kabelek a botiček se k nám dostanou niche značky, které zatím zastoupení v ČR neměly: (DEMETER) FRAGRANCE LIBRARY, JULIETTE HAS A GUN, LA BRUKET, SPREKENHUS a možná i další. Na současnou nabídku se podívejte tady na stránky němekého Zalanda a můžete začít stříhat metr…
 

You may also like...

8 komentářů

 1. janaxluka napsal:

  Na německém Zalandu nakupuji už několik let. Před nedávnem mi nabídli při příhlášení přesměrování na české stránky. Odmítla jsem, protože zkušenost z jiných e-shopů, které šly i do ČR, mám špatnou pokud jde o naceňování výrobků. Ale článek mě donutil mrknout na české stránky. Nabídka je (asi zatím) výrazně omezená, proti německému webu. Ale parfémy si projdu rozhodně, ty jsem u nich nikdy neokukovala.

 2. Jani, jaké je poštovné z NDR?

 3. Anonym napsal:

  JULIETTE HAS A GUN je na notinu. už jsem 2 zkoušela.

 4. janaxluka napsal:

  Romi, posílají jen do Německa a Rakouska. Ale v rámci Německa je poštovné zdarma. Využívám mailboxde.cz, tedy adresu v Německu a oni mi zásilku přepošlou do ČR za poštovné kolem 130 Kč (je to většinou balíček a nechávám poslat jako zásilku na adresu). Posílají přes Českou poštu, takže ceny jsou trochu navýšené proti sazebníku ČP, zaslání je bleskové a stránky v češtině. Využívám je i na jiné německé e-shopy, pro které je ČR neatraktivní pro zasílání.

 5. Dobry tip, děkuju!

 6. No hurá! Po gin & tonicu, Sunshine a zejména dětském pudru se mi v těch vedrech stýská!!!

 7. jerry napsal:

  Demeter? KONEČNĚ!!! Těch pár vůní, co se objevilo na Notinu a Elnino, byla jen ochutnávka.

 8. A správný feťišák musi zkusit všechno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..