• Tak nám to zase přiklepli…Esxence 2017

Jestli se někde v Evropě scházejí největší jména niche parfumerie, je to v březnu v Miláně. Parfémová horečka. Parfuméři jsou vždycky koncem roku na roztrhání, aby dokončili svoje kreace pro renomované velikány i malé nové značky, které vznikly v posledním roce. Vystavovatelé často přivezou na výstavu lahvičky, které den před tím polepili etiketami a vzorečky stříkají jen do donesených vialek, protože se po nich zapráší. A někdy je to i úplně bez…flakon naplněný vodou a vedle v lékovce voňavka, protože se to prostě nestihlo. Etikety s pravopisnými chybami. Luxusní vymakané litrové lahve, ke kterým neexistuje jediná informace, jediný letáček, nemají ani název. Laboratorní flakony beze jména, kterými majitelé poprašují návštěvníky se slibem, že “už za pár dní to bude hotové, hlavně si to pohlídejte”… Protože se to prostě nestihlo. Důležité totiž je: BÝT V MILÁNĚ. Nikdo nemůže chybět…a my tři samozřejmě taky ne. Letos jsme se opět stali mediálními partnery výstavy s podtitulem “The Garden of Eden”, takže vám přineseme aktuální zpravodajství na instagramu a facebooku a samozřejmě tady na blogu články, na co se můžete těšit a o co jste přišli. Věřím, že Mirka zase slíbí aktuální zpravodajství už v průběhu…a věřím, že ho taky opět splní.
Takže pár termínů,ať si to můžete napsat do deníčků:

  • Termín Esxence 2017: 23-26/3 2017 v The Mall, Piazza Lina bo Bardi, Milano
  • Seznam vystavovatelů TADY
  • samozřejmě i letos je součástí výstava niche kosmetiky Exskin (nic neslibuju!)
  • oficiální kanály Esxence najdete na jejich webu, naše kanály znáte: na instagramu budeme pod #frangipaniatEsxence2017 (tenhle tag vám spojí obrázky všech nás tří), náš facebook je tady, můžete sledovat i naše osobní stránky

Jestli se nemůžete dočkat, nebo jste o Esxenci ještě neslyšeli (nevídáno!), koukněte na naše starší zkušenosti. Do Milána jezdíme od roku 2011, takže všechny články zde (doporučuju ty, co mají v názvu klíčové slovo “aperitivo”), obrázky z loňského roku #Esxence2016 a tady ještě starší ročníky na IG ve fotografii.

Těšíte se? My hrozně. Já především na naši noční aperitivní burzu vzorečků a dojmů. A taky na to, že si vyměníme profilovou fotku na facebooku. Už na ni koukám rok a zdá se mi čím dál podivnější, asi bych s náma kamarádit nechtěla.
Tak ahoj v Miláně!
PS: máme natočit nějaké videou? A když, tak na jaké téma – novinky, atmosféra, náš night-life, parfuméři live, hasiči…?
podpisy-tri

You may also like...

7 komentářů

  1. nataša napsal:

    Jj, točte videa.
    Témata, která mě zajímají: novinky, atmosféra, night-life, parfuméři live. Hasiči podle toho, jak budou vypadat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..