• Vánoce ZADARMO: 3x Le Jardin Retrouvé (žádná soutěž, dárek pro všechny!)

Už jste všechno utratili, už vám nezbylo než padesát posledních korun na svařáček? Nevadí! Za tu námahu si taky něco zasloužíte, takže si, prosím, objednejte sadu štědrých vzorků kvalitních, historických parfémků v super-luxusním balení v látkovém pytlíčku ZADARMO. Za pár dní to máte doma z Paříže!
 
le-jardin-retrouve-frangipani-cz

 • Le Jadrin Retrouvé by Yuri Gusatz

Velký pařížský parfumér 20. století Yuri založil v roce 1975 značku, která zanikla po jeho smrti 2005. Teď se vrací jeho syn, Michel Gusatz, aby vrátil sedm z jeho velkolepých klasických vůní s maximální snahou o vyhnutí se restrikcím a reformulacím. Vůně jsou poctivé ve složení a klasické ve vyznění, žádná moderna, žádné pokusy. To se vám bude líbit!

 • Jaktože je to zadarmo?

Kvituju pokus ovládnout trh sociálním marketingem a ráda se připojím: tým Le Jardin Retrouvé se rozhodl, že důležitejší, než placená reklama, je vlastní zkušenost zákazníků a tak místo placení reklamy nchali udělat hromadu krabiček, pytlíčků a investují do poštovného. Celá rodina balí, běhá na poštu s přepravkama a na vás je: objednat, vyzkoušet, nasdílet na sociálních sítích a/nebo jít na kafe s kamarádkama, říct, co se vám líbilo a poradit jim, ať si taky objednají. Já udělám obojí.
*edit: tak teď jsem v komentářích dozvěděla, že se nově platí malé poštovné

 • Křesťanská láska a vrozená slušnost

nám velí, když něco dostaneme zadarmo, to oplatit. A ocenit lidskou snahu, manželé Gusatzovi kvůli tomu, aby vrátili život vůním Le Jardin Retrouvé, prodali starý rodinný dům a všechno dělají sami a ručně, žádná fabrika, žádná výroba obalů v Číně!
Navíc myslí na ekologii a úsporu, s každou objednávkou dostanete parfém v plechovém zásobníku (aby se nekazil), velký flakon a kabelkový flakon s víčky z dřeva wenge a pak už si doobjednáváte jen náhradní plechovky. Proto prosím, objednejte a sdílejte a rozšiřujte vzorky! A pořádně si vyberte tři ze sedmi, ať se vám to líbí! Já jsem vybrala:

 • Citron Boboli

Tak ten jsem úplně nechtěla, bála jsem se lehkosti, ale nakonec je to můj favorit. Pocukrovaný citron a sladká mandarinka se slušnou výdrží, ani přírodní, ani gurmánský, pěkná projekce, celé je to takové milé, domácké, strašně se hodí k Vánocům. Tu si tam hodďte zcela určitě!

 • Cuir de Russie

Moje favoritka při výběru, klasická ruská kůže: mastný hadřík od leštění kozáckých holínek a sladké pudrové květiny. Zapomeňte na moderní řezavé kůže, suché semiše nebo dokonce arabské plnokrevníky! Tohle nosil váš děda. Kdysi jsem tady kdesi popisovala rozdíl mezi juchtou, klasickou ruskou kůží a moderními kůžemi – jestli najdu, hodímdolů do odkazu. Kdo rád oldschool Rusáky, objedná, kdo se orientuje spíš na mladé Araby, může zapomenout.

 • Eau des Délices

Lehká, bylinkově řezavá s citronovou kůrou, blízko klasické kolínské, s velkolepým zeleným citronovým začátkem a ne moc zajímavým vývojem k suché mátě. Pro mne nejmíň zajímavá z trojice, měla jsem si místo ní objednat tuberózu z Trianonu (a tu si ještě seženu!)
Ještě tam najdete Rose Trocadéro, Sandalwood Sacré (o té vím, že si ji už objednala jedna z našich čtenářek, třeba se podělí o dojmy v komentářích), Tubéreuse Trianon a Verveine d`Été. Nevím, co má Mirka, určitě taky přispěje dojmy.
 

 

 • Pošta zdarma na flakony až do Vánoc

A nezapomeňte, že kdyby se vám něco líbilo, tak až do Vánoc máte možnost si objednat flakon s poštou zdarma. Ceny jsou slušné, za sadu s dvěma flakony, skleněným trychtýřkem  a plechovkou 125ml zaplatíte 140€, náhradní plechovka 125 ml pak stojí jen 115€. Brzy budou dostupné i 15ml kabelkáče za 10€ ke každé vůni.
Nezapomeňte: naše vánoční tipy letos najdete pod tagem #VoňavéVánoce2016.
podpis_ROM
 

You may also like...

12 Responses

 1. Vera napsal:

  Než jsem se rozhoupala, tak akce už neplatí. Nyní jeden vzorek za 5 euro a poštovné 15 eur. Já bych do toho kopla (nebo spíše do sebe, že jsem si to neobjednala před Vánoci). Napište někdo, jak se vám líbily. Zajímala by mě hlavně Tubereuse Trianon a Sandawood Sacré.

 2. Claire napsal:

  Poslušně hlásím, že jsem taky podlehla O:-) a číslo objednávky je : 1000000078, tak težko říct, jak rychle jim to přibývá. Jsem zvědavá na ten citrónek 😉

 3. mirkau napsal:

  Já mám Cuir, Sandalwood a Rose a musím zcela souhlasit s kvalitou a oldchool vyzněním, jak to Romana popisuje. Pěkná poctivá práce.

 4. Xeryuz napsal:

  Vďaka za info, firemný koncept je sympatický; ja vyskúšam trio “CITRON-CUIR-TUBER” . (Your/my order # is: 1000000042.)

 5. enka quanium napsal:

  Tak i za čtyři éčka krásná nabídka.. v nejhorším ušetřím na žrádle.. to mi může jen prospět :o)

  • Už to mám teda dáno za sebou, ale vzpomínám na doby, kdy jsem bydlela sama, dělala v reklamce a místo nákupu jídla na týden jsem si koupila novou hot-fashion sukničku, zůstalo mi jen na dva balíčky špaget a kečup. A pak jsem stejně žrala jen ten kečup, abych se do té sukně vlezla. 😀

 6. mfrohlichova napsal:

  Jak to víš? 😀 Poslední pade dneska utratím za medovinu, doufám, že bude dobrá 😀

 7. Lea napsal:

  Neodolala jsem:) Děkuji @->-
  Sice před výplatou jsem na tom podobně, jako s tou padesátkou na svařák, ale 4 eura na poštovné ještě na účtu byly. Vzala jsem Tubéreuse Trianon, Cuir de Russie a Eau des Delices a už se na ně moc těším:)
  (Moje objednávka měla číslo ..000039, schválně, na kolik se dostaneme:)

  • Fakt, platilas poštovné? Aha, tak změna…hned to jdu dopsat do článku, díky za info.
   A užij si je!
   No, taky jsem zvědavá, mohl by se nám nahlásit někdo s číslem objednávky tak okolo Vánoc… 😀 Oni zveřejnili video, že odeslali 700 balíčků zdarma, takže ty budeš zřejmě na začátku nové řady – placené poštovné. 🙂 No i tak je to pořád slušná nabídka.

   • Lea napsal:

    Ani se nedivím, když se vynásobí 700 balíčků dejme tomu tou stovkou zahraničního poštovného, už je to opravdu velká suma..
    Škoda, že jsem tak spěchala, to bych byla bývala ještě vyměnila Eau des Delices za citrónek:)
    P.S.: To balení je úžasné.

    • Přesně!
     No, mně se poslední dobou nějak nedaří a skoro se stává pravidlem, že mi utečou naplánované články dřív, než je dopíšu…Mirka už mi kvůli tomu nadává, musím si na to dávat pozor. Omlouvám se, kaju se. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..