• Voňavé nehty s REVLON Parfumerie™: African Tea Rose

Voňavý lak od Revlonu jsem kupovala v Itálii v Coinu, kde mají dva stojany Revlonu, kdyby někoho srdíčko po něm prahlo (laky i šminky, vůně ne). Moje prahlo po duochromech, ale ty nemají a i nabídka voňavých laků byla omezená asi na dvanáct, takže nakonec jsem si odnesla ten, co je nejvíc podobný mé dlouholeté jedničce, notoricky známému Ate Berries in the Canaries od OPI.

10004254_622659537809437_63287710_n[1]

No a skoro vůbec ho nepoužívám, protože laků v tomhle odstínu mám víc (když se nemůžu v obchodě rozhodnout, tak sáhnu zase po téhle bobulové barvě) a Revlon má tři zásadní chyby:

  1. jemný světlý shimmer (viz foto), který škodí jasnosti barvy
  2. krátkou výdrž
  3. tu hloupou kuličku na víčku, díky které se nedá přesně vést štěteček

nehty_revlon1

Puntíkaté nehty jsem si vyrobila v návalu rozvernosti před nějakou dětskou akcí. Nakonec je ocenila jen šedesátiletá paní učitelka ve školce.

nehty_revlon2

Hodnocení laku REVLON Parfumerie™: African Tea Rose:

  • Lakování: dobrá hustota, pěkně se lakuje i kryje, už při dvou vrstvách vypadá výborně. Já jako obvykle tři.
  • Štěteček: trochu úzký, ale přesně střižen, pěkně měkký a nabírá správnou dávku; bohužel, ta koule, v ruce vyloženě překáží a vedení je nepřesné, oblouček se nedá pořádně vykroužit
  • Zasychání: lepší průměr
  • Výdrž: bída, jsem zvyklá na něco jiného, a i levnější laky Kiko drží dýl; pro ty, kdo se chystají protestovat, připomínám, že můj požadavek je 7 dní v úhlednosti s jednou opravou – na to jsem zvyklá u mých oblíbench laků

Puntíky jsem koupila, jak jinak, v Normě Zlín, base si nepamatuju, top byl nepochybně můj univerzální Alessandro z nikdy se netenčící zásoby (tenhle top je TOP!).

A ještě tady máte bonus: kdysi tady kdosi řešil mých 8-10 vrstev laku, tak prosímvás, já jsem úplný čučkař proti některým umělkyním.

53-coats-of-nail-polish-600x450Zdroj máte přímo v obrázku, ale nutno poznamenat, že to dívka nenosí – je to jen pokus pro čtenářky blogu, jak to bude vypadat. No, jsem v pokušení…mně se totiž zdá, že jich musí být mnohem víc, protože těch 12 nosím celkem běžně a není to tolik plastické. Tak já to teda zkusím…

podpis_ROM

 

 

You may also like...

2 Responses

  1. Dejnicka napsal:

    To jsem chtěla přesně říct, že se mi nezdá, že by těch vrstev bylo tak málo. Na výsledek pokusu se moc těším! Kdy ho asi můžeme očekávat?;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..