• BLOOD CONCEPT: AB (vůně bez vonných složek)

March 2011
No takže, jak asi může vonět směs hliníku, oblázků, vody, železa a jiné chemie? Každý zedník to ví, jak voní malta, ale neví, že ta chemie v tom může udělat divy. To teď vím já.

AB je nejřvavější ze čtveřice a zároveň pro mne nejhezčí. Absolutně originální, nepřipomíná mi vůbec nic. Je silně kysele sladká, s příměsí prachu a chodníku po dešti a v téhle je OPRAVU cítit krev. Myslím, že tohle je moje krevní skupina. Voní absolutně konzistetně, neobjevuje se v ní nic rozlišitelného (možná je, ale žádnou z těch složek neznám), sladkokyselost výrazně ne-přírodního původu má i tu kovovou studenost. Překrásná! Jestli bych si v budoucnu nějaký ten kalamář s kapátkem chtěla pořídit, tak tento.
Skupina AB se nesnáší se skupinou 0 – říkal upír Antonio. Komu voní AB, nebude se mu líbit nulka a naopak. Pro mne jsou tyto dvě vůně lahodné, každá jinak, ale obě bych byla ochotná na sebe nalít ve své obvyklé míře (až by zase z vedlejší kanceláře přišla Olinka s kancelářskou sponou na nose). Myslím, že pro okolí by tohle byla vůně nezvyklá, sladkokyselou razantností možná i obtěžovala, ale zvyknout se dá na všecko, i na rakev.

A příběh?
Vůně zimního velkoměsta, sněží, fragmenty přírody jsou mrtvé a pod sněhem, někde ve městě se skrývá pistole po výstřelu (aha!! jo! je tam – střelný prach), diamanty a peníze. Protože prachy voní sladce, tak s touhle pohádkou souhlasím.

You may also like...

3 Responses

  1. Marketa napsal:

    plně souhlasím s nazorem 🙂

  2. derad napsal:

    Blood Concept je značka s pěknýma vůněma a pro mou náturu nemožným marketingem, který mě doslova odpuzuje. nemůžu si vychutnat pičifuk, jehož obal-název-reklama do mě horem spodem násilím cpou představu krve.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..