SMELL FESTIVAL BOLOGNA potřetí: Ephemeral Showcase a jeden polibek

Dnes jsem měla v úmyslu vás potěšit článkem o 11 boloňských parfumeriích, díky kterým jsem se dnes ocitala mezi peklem (Naldi) a nebem (Grenouille atd.)
Ale! Staly se dvě události, kvůli kterým jsem utahaná jako psík s mašličkou, takže úplně stručně, fotky na FB a hlavní maso přijde po mém návratu.

Událost č. 1: odtáhli nám auto. Moje parkovací teorie s největší tmou pod lampou selhala. Osvobozovací operace zabrala půl odpoledne, znamenala běhání od čerta k ďáblu a taky výpalné.
Policajt: “Bude to stát 200 až 250€, tak si je nachystejte, cizincům auta nevydáváme pokud nezaplatí na místě, oni vždycky slibují, že později, pak odejdou a nic nezaplatí.”
Mažel: “Co říkal?”
Já: “Že už si nekoupím žádnou voňavku.”

U policajtů na zahrádce.

U policajtů na zahrádce.

Událost č. 2: Ephemeral Showcase. Luxusní parfémový večírek v hotelu art-déco v centru města. Usínám už při psaní této věty vysílením, podrobná reportáž o naprosto jedinečných novinkách bude později, teď potřebujete vědět jenm že pár fotek je na FB a že lidi z parfumerie Campomarzio v Římě jsou naprosto senzační.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Antonio, Bogue Tailor a jeho český fanoušek.

Posílám vám BACIO, přečtěte si hezké přísloví v jakém jazyce chcete (tyhle bonbony mám ráda tak dlouho, že si pamatuji ještě když bývala uvnitř jen italská verze, začátkem století se přidala anglická a čekám, že do roka a do dne se objeví znaky, globalizaci nezastavíš),
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
podívejte se na FB a v pondělí jsem tady zpět a fit (zítra a pozítří jsme na cestách bez netu). Hezký víkend!
podpis_ROMPS: JSOU křivé, ne že ne!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..