CONSTANCE CARROLL: Bye bye, zimo!

Na oslavu posledního zimního dne připíjím ledovým vínem a přidávám ledové nehty, které jsem našla v archivu. Tak k nim nemám žádnou historku, jen že lak je z výprodeje Normy Zlín Constance Carroll “Ledově modrý 25” za 15,- Kč, samolepky tamtéž, base už nevím a top bude pravděpodobně Orly Glosser, který používám už asi pět let. Kůžička je ošetřená pravděpodobně Jarem na nádobí s vůní citrusů.vano10

Tyhle laky Constance Carroll a Collection2000 z výprodeje Normy jsou taková fajn raritka, která se už nedělá, protože Constance Carroll na konci roku 2013 skončila. Takže máte poslední možnost ke koupi. Chemicky nic moc, doporučuju nehty chránit pořádným base coatem – doporučuju můj dlouhodobě nejoblíbenější ridgefiller Alessandro. Nebo jiný ridgefiller, protože raritní je na nich právě vysoký saténový lesk, který nejlíp vynikne na dokonale hladkém povrchu nehtů.

330_Ledov___modr___p_4e3e63e0e504f[1]Lesk laků není spojitý zrcadlový, ale nehty vypadají jako metalíza na drahých autech: velmi jemné perleťové částečky, spíš shimmer, než perleť, v obrovském množství. Shimmer má ve všech barvách ledovovou platinovou barvu, takže barvy jsou mrazivě chladné, jinovatkové. Vypadají rozhodně líp bez topcoatu, který tu saténovost tlumí, takže pokud se obejdete bez samolepek, nedávejte top. Laky docela vydrží a okamžitě zasychají. Dokonalost vyžaduje 2 až 3 vrstvy.

wpid-IMG_20140310_085654.jpg

Jedna ošklivka z mobilu: tmavě modrý Collection 2000.

Co se týká barev: doporučuju všechny. Já mám tuto ledovou, tmavší modrou, ledově zelenou, mechově zelenou, svatební růžovou, off white, bronzovou a elektrickou modrou. Nedokážu mezi nimi vybrat favorita.

podpis_ROM

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..