• DDR disco GIVEAWAY: výherce je JEDNIČKA

Růžový generátor náhodných čísel vybral v růžové giveaway jedničku, takže retro Action poletí k Soně.To už musí být pořádný kus štěstí, aby padla zrovna jednička! Doufám, že Soňa napíše, jak se jí líbí a jestli splňuje její představu nejlepší vůně mladé pionýrky.

giveaway

giveaway-účastníci

Gratuluju Soni a všem ostatním děkuju všem účast a za to, že to tady čtete. Těším se, že vás uvidím v další giveaway, tentokrát to bude pro změnu o horkou novinku z dílny Marka Buxtona.

A zároveň využiju tohoto místa, abych vás poprosila o vaše úžasné cestovatelské tipy na (nejenom parfémové) Španělsko. Brzy mne čeká dlouhá cesta až na jih, takže uvítám cokoliv, co nenajdu v průvodci. Ve Španělsku jsem byla naposledy tak někdy, když končila výroba Actionu, takže jsem v podstatě novic. Rozohněte se kdekoliv na svislici Lyon-Gibraltar s objížkou okolo Barcelony, tu si nechám na samostatný výlet. Chystám se do parfémového muzea do Andorry (a pokusím se poslat reportáž rovnou z cesty), v plánu mám skvělou parfumerii Nadia v Madridu, v Millau nejvyšší most Evropy (nebo jaký, už nevím, muži říkali, nejdelší a nejtlustší?), středověká vesnice Perouges, letadlovou křižovatku na Gibraltaru, nejkrásnější nádraží na světě v Madridu…a dál? Cokoliv k vidění pro maminku, tatínka i pětiletou Žabu a samozřejmě tipy na nákupy, nejlíp bez daní.

Díky za vaše tipy a přeju hezký víkend a pořádně zapijte čarodějnice (dralo se mi do klávesice “vy čarodějnice” 🙂 , ale to nejsme, leda tak “čarodějky”), pokud slavíte s předstihem.

podpis_ROM

You may also like...

5 Responses

 1. Soňa napsal:

  Napsala jsem, snad email správně dorazí 🙂

 2. Soni, pošli mi, prosím, adresu na mail romana(zavináč)frangipani.cz.

 3. Soňa napsal:

  A přísáhám, že Kalousek nejsem! 😀

 4. Soňa napsal:

  Tak to je úplně skvělá zpráva! Poslední dobou mám na vůně štěstí, což mi dělá neuvěřitelnou radost. Moc děkuji a určitě dám o vůni vědět 🙂 Jinak co se týká Španělska, ráda bych pomohla, ale nějaké zajímavější tipy bohužel nemám 🙁

 5. derad napsal:

  Jak čtu “Jednička”, vzpomenu si na Kalouska.. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..