• ESXENCE 2023 je vyhlášená a Frangipani opět partnerem. A s Nonou už se nepotkáme…

Poslední rok je docela nabitý parfémovými událostmi: loni v červenci odkládaní Esxence, v září Pitti ve Florencii, v prosinci Le Grande Numéro de Chanel a už za dva měsíce, na přelomu března a dubna, se znovu vydáme do Milána.

Letos jsme opět byli poctěni partnerstvím výstavy Esxence Milano (oficiální stránky ZDE), s Mirkou už sháníme letenky (i po té špatné loňské zkušenosti) a můžete s námi zase prožívat rušné události největší parfémové události v Evropě. I letos bude součástí výstava alternativní kosmetiky EXPERIENCE LAB Milano (oficiální stránky ZDE)

Výstava se letos koná 30. března a až 2. dubna 2023. Seznam vystavovatelů najdete ZDE, ale každý týden přibývají další krásné značky a uzavírá se až těsně před výstavou.

Najdete nás live na instagramu

Jak už jste si asi zvykli, náš hlavní informační zdroj je instagram – už můžete začíst sledovat hashtag #frangipaniatesxence.

Miláno je o komunitě, o voňavkách, o večírcích… Nevím, jak Mirka, ale já jsem už slíbila lidem na instagramu, že letos budu víc postovat voňavky, než večírky. Ale víc na stories víc mluvit nebudu, sorry jako, bo nechci dopadnou jako mluvčí Generála Pavla na povolební tiskovce.

Esxence 2022: já a Mirka. Já tmavší, Mirka blond, ale je to optický klam, ve skutečnosti jsem já blond a Mirka bruneta.


RIP Nona Kardanova

A ještě nakonec musím zmínit jednu smutnou zprávu. Naše kamarádka Nona Kardanova, vlastně kamarádka všech z komunity niche parfémů, už do Milána nepřijede. Nona byla živoucí oheň, poprvé jsme se setkaly… vlastně nevím kdy. Spojovalo nás to, že jsme byly holky z východu, ukecané, s upřímnou láskou k parfémům, večírkům a Turecku, kde Nona žila.

Potkávaly jsme se pravidelně v Miláně i ve Florencii, ale taky v Praze, a chystaly jsem se v létě dát si parfémové soirée v Bodrumu. Byla to jistota, že se potkáme, kde se něco dělo, tam byla. Vedly jsme spolu v legraci dlouholetý spor o to, kdo jako první z blogerů dal na instagram fotku Nishane (já! Ale Nona jich měla víc :)).

Kdo sleduje reportáže na mém instagramu, určitě Nonu viděl. Nona před pár dny tragicky zahynula ve svém rodném městě v Rusku. Sbohem, Miss Kardanova.

 

Za 60 dní v Miláně ciao!


 

 

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..