• Už to vypuklo! Esxence 2024 (a můžete jít se mnou)

Dnes to vypuklo! Jsem na cestě do Milána, ale můj fotograf Kája už je na místě tak uvidíte všechno online: odstartujte výstavu Esxence 2024 a zažijte krásy severní Itálie. Kde? Přece tady – klik na obrázek:

esxence milano online

Letos bude moje Esxence 2024 online pouze na tomto jediném Instagramovém účtu – Frangipani_cz!

Facebook ani další kanály nebudou, vše uvidíte pohodlně jen na jednom účtu.

Co uvidíte

Středa bude víc o cestování, přírodě a městech, italském jídle, aperitivu a jestli stihneme všechny ty krásy do večera, tak jeden velkolepý voňavkový mejdánek v Miláně – držte mi palce, je to tak 50:50. Můžete mi na instagramu fandit! Ale jak píšu výš: o slavnostní zahájení výstavy v 10 hodin nepřijdete.

Na čtvrtek mám naplánované pochůzky na výstavě, vybrala jsem krásné nové značky, nějaké novinky od našich milovaných, jednu pecku, kterou najdete ve Vavavoom (abyste si ji tam mohli utíkat vyzkoušet) a jednu českou & ženskou – to si rozhodně nenechte ujít!

A v pátek mám na seznamu několik parfémových eventů v Miláně, včetně jedné nové evropské (ale přesto trochu exotické) značky, která dělá své vůně jen v počtu 1600 ks a šlus, a její majitel, to hlavně, vypadá jako velitel hasičů.

Mám přesný plán. Jak říká moje kamarádka Elena z blogu The Plum Girl: “První den budu nasávat atmosféru, to znamená chaoticky lítat z jednoho konce na druhý. A druhý den budu pracovat, mám seznam značek, což znamená, že budu chaoticky lítat z jednoho konce na druhý.” To je život na  Esxenci.

A jestli se nemůžete dočkat, nebo  ještě nevíte, co je Esxence, připravila jsem vám všechno na jednu stránku – račte se začíst:

Esxence Milano 2024

 

Takže buon viaggio a hai un buon odore!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..