• Frangipani.cz: i letos jsme se stali media partnerem největší výstavy parfémů ESXENCE MILANO

Možná už jste to postřehli na našich instagramech a facebookách: přiklepli nám to! Po čtvrté jede posádka Frangipani ve složení Romana+Mirka do Milána, abychom vám přinesli zprávy o novinkách v niche parfumerii, o trendech jak se máte letos vonět, voňavé drby, kdo přibral, kdo má novou kabelku, účes, milence a kdo čeká dítě a s kým: za pár týdnů je tady ESXENCE MILANO 2019.

 

No, takhle detailní asi nebudeme. Ale určitě zase uvidíte hromadu fotek a poznámek k novým vůním z produkce 200 vystavujících značek – tady najdete seznam vystavovatelů. Jsou tam značky úplně nové i staří mazáci a my se hrozně těšíme, až si všechno ovoníme, vyposlechneme a podělíme se s vámi. Snad s Mirkou neztvrdneme na půl dne u prvního stánku s proseccem. (To se samozřejmě nikdy nestalo.)

Mirka pro vás chystá ještě malé překvapení tady na blogu, tak nás sledujte (nejlíp mailem, což můžete jednoduše udělat TADY). Po dobu výstavy budeme jako vždy nejvíce aktivní na instagramu, a samozřejmě už je čas zveřejnit tajné kódy pro sledování, tedy letošním hashtagem je: #frangipaniatesxence2019

A pokud se nemůžete dočkat, jako my, tak nabízím instagramové zpravodajství z předešlých ročníků:

anebo články plné obrázků tady na blogu, které začínají v neuvěřitelném roce první účasti na Esxence – v roce 2011. Články najete tady: ESXENCE MILANO NA BLOGU FRANGIPANI.

anebo se podívejte na pár fotek z blogu, jen tak pro voňavou náladu:

Jo, a HASIČI! Slibuju hasiče a samozřejmě aperitiva.

Tak CIAO!


You may also like...

1 Response

  1. Miruša napsal:

    Už sa teším na novinky!! ♥️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..