• Blood Concept: Red+MA

Krev a mlíko. Ale nepředstavujte si nic, co středoevropana, odkojeného pohádkami o kypré Rumcajcově  Mance a light erotikou Tyrolských selek, napadne: advertorial k téhle vůni je kojící madona a je to tak příliš “chceme”, že už v tom vidím parodii postmoderny. Já bych v marketingu trochu přibrzdila. Odpovídá tomu vůně?

Obrázek patří značce Blood Concept

Tak složení samozřejmě neuvedeno, nicméně je jasné, že dominantní je třešnový květ, plod a pecka. Tečka. Jenže to umí každý Givaudan, namíchat třešňový kompot. Tím nejde nikoho ohromit a tohle mne teda trochu zklamalo.
Nebo ještě něco? Po pár minutách zazvoní ten známý kovový tón tajné BC složky a je to tady, srdce fetišisty jásá: je to jako když se v létě v třešňovém sadu cpete přezrálýma třešněma, odřete si ruku o větev a olíznete tu krev. Chuť krve, pach krve, je zcela autentický a je to tak ohromně asociační vůně, že se mne ten dojen drží od včera, kdy jsem ji zkoušela, přestože je už dávno pryč z kůže. Dojem je takový, že jsem se chtěla rychle podělit – asi časem napíšu i větší recenzi, ale tohle si zaamatujte: odřený loket v třešňovém sadu. Moje reklama by ukázala tenhle výjev.

 

 

You may also like...

8 komentářů

 1. Vůni si nedokážu představit. Doufám, že se do té delší recenze pustíš brzo…
  PS: Myslím, že nejsem nijak prudérní, ale kojící madona? Nějak mi to vadí….

 2. Canan Pamuk napsal:

  Mně ani tak kojící madona nevadí; spíš mi vadí, že to prso na obrázku vypadá jako silikon Lolo Ferari. A kapka krve – jako brzo sejmutý obvaz po plastice? Je to na mne moc, moc, moc…vulgární? Prosté?

 3. Jo, tak jsem to myslela, že je to obecně nevábné… Ale určitě to lidi zaujme, šokování se většinou v reklamě vyplatí…

 4. Canan Pamuk napsal:

  A tebe to šokuje? Podle mě je to už tak přehnané, že je to nudné. Bez nápadu – holá koza. Noaco? Legrace z církve – to někoho dnes ještě uráží? To tady už všechno bylo v 90. letech, a v maistreamu. Přitom škoda, ta jejich prvotní komunikace byla zajímavá, originální, čistá – odběry krve, kapátka, laborka, kucí vypadali jak moderní upíři…

 5. No, šokuje přímo ne, ale působí to na mě hodně nepříjemně…

 6. Canan Pamuk napsal:

  Mně vadí, když voňavka smrdí.

 7. derad napsal:

  Mně vadí, když voňavka smrdí po krvi.

 1. 19. 1. 2013

  […] A: vegetarián AB: vůně bez vonnych složek B: krev s ovocem nakrájeným zpoceným rezavým nožem 0: kůže bez krve Red+MA (flash only) […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..