• Blood Concept: Red+MA

Krev a mlíko. Ale nepředstavujte si nic, co středoevropana, odkojeného pohádkami o kypré Rumcajcově  Mance a light erotikou Tyrolských selek, napadne: advertorial k téhle vůni je kojící madona a je to tak příliš “chceme”, že už v tom vidím parodii postmoderny. Já bych v marketingu trochu přibrzdila. Odpovídá tomu vůně?

Obrázek patří značce Blood Concept

Tak složení samozřejmě neuvedeno, nicméně je jasné, že dominantní je třešnový květ, plod a pecka. Tečka. Jenže to umí každý Givaudan, namíchat třešňový kompot. Tím nejde nikoho ohromit a tohle mne teda trochu zklamalo.
Nebo ještě něco? Po pár minutách zazvoní ten známý kovový tón tajné BC složky a je to tady, srdce fetišisty jásá: je to jako když se v létě v třešňovém sadu cpete přezrálýma třešněma, odřete si ruku o větev a olíznete tu krev. Chuť krve, pach krve, je zcela autentický a je to tak ohromně asociační vůně, že se mne ten dojen drží od včera, kdy jsem ji zkoušela, přestože je už dávno pryč z kůže. Dojem je takový, že jsem se chtěla rychle podělit – asi časem napíšu i větší recenzi, ale tohle si zaamatujte: odřený loket v třešňovém sadu. Moje reklama by ukázala tenhle výjev.

 

 

You may also like...

8 Responses

 1. derad napsal:

  Mně vadí, když voňavka smrdí po krvi.

 2. Jo, tak jsem to myslela, že je to obecně nevábné… Ale určitě to lidi zaujme, šokování se většinou v reklamě vyplatí…

  • Canan Pamuk napsal:

   A tebe to šokuje? Podle mě je to už tak přehnané, že je to nudné. Bez nápadu – holá koza. Noaco? Legrace z církve – to někoho dnes ještě uráží? To tady už všechno bylo v 90. letech, a v maistreamu. Přitom škoda, ta jejich prvotní komunikace byla zajímavá, originální, čistá – odběry krve, kapátka, laborka, kucí vypadali jak moderní upíři…

 3. Vůni si nedokážu představit. Doufám, že se do té delší recenze pustíš brzo…
  PS: Myslím, že nejsem nijak prudérní, ale kojící madona? Nějak mi to vadí….

  • Canan Pamuk napsal:

   Mně ani tak kojící madona nevadí; spíš mi vadí, že to prso na obrázku vypadá jako silikon Lolo Ferari. A kapka krve – jako brzo sejmutý obvaz po plastice? Je to na mne moc, moc, moc…vulgární? Prosté?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..