paris perfume week online

• Jsem tu! Paris Perfume Week 2024 (a můžete jít se mnou)

Ani mi nestihli opravit rozbitá okna na autě z Esxence (kdo mě sleduje na Instagramu, tak celé milánské hřbitovní drama viděl) a už jsem zase na další parfémové výstavě – v Paříži! Pojďte se mnou na Paris Perfume Week.

Úplně překvapivě, doslova pár dní před konáním, byla vyhlášená akce, která konkuruje Esxenci a možná i Fashion Weeku: PARIS PERFUME WEEK. První ročník výstavy umělecké parfumerie s ambicí spojit svět především s francouzskými značkami.

A úplně překvapivě jsem dostala novinářskou akreditaci poté, kdy jsem si už koupila vstupenky, protože jsem si říkala, že to nemůžou stihnout. Protože dnes, devatenáctého, když píšu tenhle článek, pořád ještě doplňují program, přestože vstupenky jsou už dva dny vyprodané. Vive la France! 🙂 Takže vám vlastně nemůžu nic slíbit…  TADY máte seznam vystavovatelů a předběžný program. 

Tak do toho pojďte se mnou naslepo po hlavě! Sledujte mne na Instagramu live tady: 

Podíváme se na značky, které milujeme – třeba D´Orsay a jejich Tilleul (víte, že pořád existuje, jen pod jiným jménem?), slavnou a teď trochu podceňovanou “Nicolajku” (už dnes večer, podle plánu, se mnou můžete k ní do laborky!), anebo novinky: Thomas de Monaco, který vyhrabal recepty na vůně asi někde v dědictví a jede si svůj živočišný svět, totálně neovlivněný tím, co se dnes v niche, mainstreamu a politice děj, v sobotu mám potvrzený meeting s velkým jménem současné parfumerie… a … dál nevím NIC! Nechejte se překvapovat se mnou, buďte se mnou na Instagramu a klidně mi napište, co byste chtěli na výstavě a v Paříži vidět.

Nezapomeňte, že brzy začnu psát recenze všech niche novinek z Esxence a PPW 2024, tak ať vám nic neuteče – přihlaste se k odběru nových článků mailem TADY. 

A ještě jedna věc: vybrala jsem vám krásné nichovky, zralé k nákupu – najdete v SUPERMARKETU!

Bon voyage!

 

parfémový supermarket
parfémové recenze

Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. Disclaimer: Tento text shrnuje osobní dojmy a subjektivní názory autora. Nikdo z autorů na blogu nenese odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi produktu na základě článku.


Chcete-li koupit parfémy z našich recenzí výhodně, doporučuji e-shop Fragranza (kód FRANGIPANI15 na 15% slevu) nebo Notino (stránka s nabídkami).

Nákupem přes tyto odkazy podpoříte náš blog malou částkou, která nám pomáhá udržet kvalitu a nezávislost recenzí.

Jestli chcete dostávat parfémové novinky a zajímavosti, hned jak vyjdou a nic vám neuteklo. nezapomeňte se přihlásit k odběru článků mailem ZDE.

Romana Granátová

O autorce:

Romana Granátová je zakladatelka Frangipani.cz – nezávislého online magazínu o niche, indie a art parfémech, historii parfumerie a platformy pro recenze prémiové a niche antiage kosmetiky, fungujícího od roku 2011. Shromáždila okolo sebe tým autorů z české a slovenské parfémové komunity, se kterými publikovali více než 1500 článků a recenzí.

Romana publikuje parfémové články a analýzy také v life style a odborných médiích a jako seniorní marketigový profesionál poskytuje poradenství pro parfémové a kosmetické značky.

Frangipani.cz je od roku 2015 stálým mediálním partnerem výstavy niche parfumerie Esxence Milano a od roku 2014 je trvale archivován v Národní knihovně České republiky díky vysoké úrovni odbornosti a kvalitě textů.

LinkedIn | Instagram

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.

Přejít nahoru