• Kdo je český guru niche kosmetiky? Jsme partnery výstavy Experience Lab Milano

Máme se skvěle, děkujeme za optání, a proč vypadáme tak mladě? Protože si umíme vybrat kosmetiku.

Jsme partnery výstavy Experience Lab Milano!

A bude to ještě lepší, protože jsme se stali mediálními partnery sestry výstavy nezávislých výrobců kosmetiky Experience Lab v Miláně.

Experience Lab je sestra Esxence, což znamená, že se nám pobyt a aperitivi a večírky a shopping v Miláně protáhnou o další den, ale co by člověk pro krásu neudělal! Takže se těšte na reportáže, sledujte náš Instagram a blog a dozvíte se, kde se prodává Věc Makropulos.

Jeden malý slib ohledně recenzí luxusní kosmetiky

Já jsem se rozhodla udělat ještě jednu věc, před tím, než odjedu…a vůbec nevím, jestli to tu mám napsat, protože vždycky když něco písemně slíbím, tak to pak neklapne. Tak zkusím to a doufejte se mnou: na Instagramu jsem se ptala, kdo tady v ČR recenzuje prémiovou kosmetiku – objektivně a poctivě, po vyzkoušení na vlastní kůži a ne ze vzorku, tak jak to dělá naše Miri u niche kosmetiky. A? Nikdo. Takže mám připravených pár krátkých recenzí kosmetiky pro starší dámy, ne pro junačky (sorry, Miri), kterou jsem sama používala v posledních letech Dior, Lancome, Chanel…a ještě před tím, než pojedu na ExperienceLab, tak vám je tady vypublikuju a protože já jim věřím (některým – to se dozvíte, my si tady zakládáme na pravdivosti recenzí, však víte), tak se budu pak snažit nezávislou kosmetiku porovnat s těmito supertechnologickými produkty. Tak, je to venku a děj se vůle boží…

 

Buďte hezké a ciťte se krásně!

You may also like...

2 Responses

  1. Katarina napsal:

    Zaostri na znacku Augustinus Bader.
    Nic lepsie som zatial nenasla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..