Kdo je i letos mediálním partnerem Esxence 2020?

Edit: kvůli korona situaci byla Esxence 2020 přesunuta na červen 20220.

Sledujte Frangipani blog, kde vás budeme informovat. Jestli se vám stýská, přečtěte si naše články  z předešlých ročníků.

 

No my přece! Věřili byste, že už po páté?

esxence Frangipani_banner 940x788

Ale! Letos nás čeká hromada novinek.

Za prvé se letos výstava koná poprvé na výstavišti. The Mall, kde byla show do loňska, byl konečně důstojným prostorem po předešlých pokusech, ale už loni se rozlezla do vedlejších budov (kam návštěvníci, bohužel, moc nezabloudili). Futuristické MiCo Milano nabídne obrovský prostor, k lítosti mne a Mirky, které spravedlivě dělíme svůj čas mezi v práci na výstavě a socialisation po okolních barech a tavernách a už jsme se staly štamgasty v několika milánských putykách. Ale pro vystavovatele to bude určitě skvělý, velký prostor. Už teď je jich dlouhý seznam a ještě přibydou – seznam vystavovatelů najdete TADY.

Za druhé: jedeme všichni. My s Fragranticou samozřejmě nesoutěžíme, ale myslím, že letos je trumfneme: já, Mirka, Krůtovci a Miruša. Asi budeme potřebovat dresy.

A za třetí: máme speciálního redaktora na niche kosmetiku. Jestli vás napadlo, proč jede Mirka Miruša, tak proto, že je naším vyslancem na The Experince Lab, přidruženém projektu, který se už 4. rok rok zaměřuje na kosmetiku a každým rokem je silnější. Takže těšte se, třeba Miruša objeví elixír mládí.

Ještě vám jistě připomeneme, kde nás můžete sledovat. Zatím jsme nakopli svoje instagramy, kde nás najdete pod tradičním tagem frangipaniatesxence2020  – tam uvidíte příspěvky nás všech pěti.

 

Zbývá dodat, že celá posádka Frangipani bude bydlet v jednom domě. Doufám, že ponorka nezpůsobí konec blogu. Sledujte naše instagramy.

Tešíme se! Vy taky?

Vaši Frangipáni

 

Romana

Romana Granátová, niche perfume enthusiast, journalist, writer

You may also like...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..