• Konec MOLINARDA! (+Tendre Friandise minireview)

Ale jen v Čechách, nebojte. Teda bojte – podle informací prodavaček Bioo končí s prodejem Molinarda a než se najde nový dovozce, tak to bude chvilku trvat. Takže doporučuju vzít to útokem a zaplnit špajzky!

Stará Zpocená Kubánka.

Stará Zpocená Kubánka.Tím spíš, že Bioo ještě uchovává některé poklady, které už Molinard nedělá a brzy už na ně kápnete jen na Ebay za nemuslimskou kačku – třeba Fleur de Chocolat, ještě dva tam měli. Zpocená Kubánka Habanita (review zde) je celkem běžná, EdP se v Bioo vůbec neobjevila, EdT zase už není na stránkách Molinarda – možná končí? Tak i tak,  je z rodinky nejpopulárnější a mohl by nastat krátkobobý nedostatek – kdo má velkou spotřebu, radši bych to pojistila. Dále připomínám: Molinard de Molinard, černý narcis, pro milovníky tvrdší muziky; pro mne nepochopitelně oblíbená, sladce lepkavá Nirmala; A HLAVNĚ můj nový objev Tendre Friandise: myslím, že delší dobu nebude možno jej tady vyzkoušet, v Bioo mají tester.
RYCHLORECENZE TENDRE FRIANDISE: Začátek je sladce Nirmalový, ostatně patří do stejné růžové kolekce (a jsou balené ve stejném flakonu tvaru židovského náhrobku, vůbec nechápu, jak k tomu v Molinardu přišli). Po pár minutách se lepkavá ovocná sladkost velmi zjemní, nastoupí hořká čokoláda v hrníčku a hořké mandle a takhle už to v podstatě zůstane. Kdo zná hořkou hořkou čokoládu z Angeliny v Paříži, ví, o čem mluvím; ostatní si představí 80% Macao rozpuštěné v hrníčku, oslazené dvěma lžícemi cukru a s notnou dávkou (mit Schuss) Amaretta. Ty mandle jsou hodně podobné Amande Persane (Roger&Gallet), čokoláda je z Fleur de Chocolat a kapka Nirmaly je tam taky. Podle Molinardů jsou tam pečené kaštany, já tam mám mandle.
Už chápu, proč přestali dělat prvoplánový Fleur de Chocolat, tohle je náhražka, a podstatně lepší. Odpůrci Nirmaly nelekejte se, já ji taky nesnáším, a tohle se mi líbilo. “Tendre friandise” je “jemná pochoutka”, zas tak jemná není, tváří se jako klasická gurmánka, a proto doporučuju vyzkoušet, na zimní pochody pochmurným městem i přírodou jako dělaná!
Molinard: Tendre FriandiseZdroj: Molinard

Molinard: Tendre Friandise
Zdroj: Molinard


Výprodej v Bioo nechystají, nemá cenu čekat!
(Bioo mi, BOHUŽEL, za reklamu nic neplatí, kdyby se někdo chtěl zeptat.)

You may also like...

4 Responses

  1. Mňam, to by se mi mohlo líbit…
    A s Kubánkou mě nestraš, jsem na ní závislá…

  2. derad napsal:

    tím názvem jsi mě vyděsila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..