• LAST-MINUTE VÁNOCE: slevy s vůní vína a tip na dárek za PADE

Už jsem vyhlásila konec vánočních nákupů, ale vy stejně určitě ještě nemáte všechno a usilovně přemýšlíte, co koupit ségře (která má všechno), rozmazlené švagrové (které není nic dost dobré), tchýni a babičce (které nic nechtějí), kámoškám a kolegyním (aby to moc nestálo, ale udělalo jim to fakt radost).
Tak na toto téma mám ještě poslední tři tipy: senzační sleva na luxusní španělské aroma svíčky pro čtenářky Frangipani, sleva na kabelkáče niche vůní Daniel Josier (peckovní) a dorazila mi zásilka neodolatelně roztomilých balzámků na rty, způsobujících šišlání, z Normain.
Ještě máte skoro týden, tak na to vlítněte!

 
1. Aromatické svíčky z manufaktury Vela´s Barcelona: vyberte si z 13 druhů vůní svíček v elegantním černém skle, ručně vyráběných z kvalitního vosku, výdrž 90 hodin. Mezi oblíbenými parfemacemi najdete tak atraktivní ženské vůně jako Vino bianco a Vino tinto. Která ségra by to neocenila… A pro sebejsem si vybrala čistou a svěží Cranberry Orange.
Bežné ceny jsou:
1ks – 480,- Kč
2ks – 900,- Kč
3ks – 1.300,- Kč

  • Sleva pro čtenářky Frangipani: vyberte si dvě svíčky, při placení vyslovte heslo “Frangipani” a zaplatíte za obě jen 700,- Kč.

To je príma cena. Když tchýni řeknete, že to bylo přibalené k předplatnému Vlasty, bude spokojená; švagrové řekněte cenu za obě, tím se dostane svět do rovnováhy a množství štěstí na Zeměkouli se zdvojnásobí.

  1. ULTRA-LAST-MINUTE LUXUS: sleva 25% na kabelkové parfémy Daniel Josier při nákupu v prodejně dne 23/12 2017. Tam můžete zakončit sezónu. Já si to představuju takto: v sobotu necháte rodinu loupat brambory, vystřelíte na poslední nákupy do centra, s plnou kabelou zabrousíte do pasáže u Nováků (je to kousek od zastávky metra i tramvaje), spočinete v křesle, dostanete v klídku secesní oficíny kávičku, upustíte páru, vyzkoušíte parfémky a sama pro sebe za odměnu za to všecko si odenete krásný kabelkáček Bois d´Iris nebo jiné laskominy (výběr tady) za 360,- Kč. Nikdo to nemusí vědět, dáte si ho pod stromeček a děckám řeknete, že kdyby věřily na Ježíška, tak by taky dostaly co chtěly a né svetr a pastelky.
  • KDY: sobota 23/12 2017, otvírací doba celý týden od 10.00 do 18,30
  • KDE: S-Parfémy, pasáž U Nováků, Vodičkova 25, Praha 1

Nezapomeňte, že v prodejně S-parfémy pořád platí další dvě akce: čtenářky dostanou za kód “Frangipani” set vzorků DJ s významnou slevu (detaily tady) a ke 100ml parfému dostanete ZDARMA set vzorků Daniel Josier!

 

  1. BALZÁMKY na rty TECHNIC CHRISTMAS NOVELTIES, způsobující šišlání: ani se nemusejí používat, jen to zmerčí, všichni šišlají blahem:”Jéšinkote, odkud to máš, to potšebujů takýýýý, nedala bys mi jeden?” I Sněžence se líbily. Objednala jsem 8 kusů, ještě ani nebyly Vánoce a už nemám nic, takže doufám, že kurýři napnou síly a ještě do Vánoc dohrkají. Jsou to tyhle (klik!) zázraky za 49,- před slevou.

Nezapomeňte, že můžete uplatnit slevový kód Frangipani na 5% (detaily tady)


 
Nezapomeňte, že máte ještě  k dispozici hromadu dalších slevových kódů, některé z nich až do půlky ledna, kdyby pod stromečkem byly jen kuchyňské potřeby (proč si jako lidi z našich rodin myslí, že rády vaříme?) a dálniční známka – přehled TADY.
A tímto fakt končím. Zdař Bůh Ježíšek!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..