> Let’s go shopping: L´ARTISAN discover set ….. a jak je to s koncem výroby oblíbených vůní?

V poslední době kam se podívám, tam čtu nářky na to, že L´Artisan parfumeur doprodává a vyřazuje dlouholeté oblíbené vůně. Přesný opak je pravdou! L´Artisan nejen, že nekončí se svým rodinným zlatem, ale dokonce doplnil řadu o původní číslovanou kolekci. L´Artisan pod taktovkou LVMH pouze změnil politiku prodeje, vytvořil tři linie, takže pro širokou distribuci (dealeři, e-shopy) jsou určené ty nejprodávanější vůně, pro lepší distributory dražší exkluzivky extraordinérky ve 125ml flakonech, které jsou velmi konkurenceschopné na dynamickém trhu. A perly v původních sedmihranech 100ml zůstávají exkluzivně v prodeji pouze v Perfumers library.
A abyste si mohli zkusit vůně ze základní řady, aniž byste se kvůli tomu museli vydávat do světa, můžete si nyní za vemi slušnou cenu 15€ objednat discovery sety s deseti hitovkami (BATUCADA, CALIGNA, LA CHASSE AUX PAPILLONS, L’EAU D’AMBRE EXTRÊME, FOU D’ABSINTHE, MURE ET MUSC EXTRÊME, NUIT DE TUBÉREUSE, PREMIER FIGUIER EDT, SÉVILLE A L’AUBE, TIMBUKTU) v úplně nejroztomilejší plechové krabičce.
blancboite[1]visuelsouvert1[1]Všechny tyhle vzorky mám, některé i ve full verzi, ale ta krabička je tak hezká, že váhám…
Každopádně vám ještě dlužím ta exkluzívní místa, kde si pak vůně koupíte, až po vyzkoušení základu budetet propadnete touze poznat jejich lepší sestry. Jsou to “perfumers library” ve vlastních buticích L´Artisan parfumeur a co tam najdete a jak to tam vypadá, se dočtete TADY.
podpis_ROM

You may also like...

1 Response

  1. Kateryna napsal:

    Já chci taky tu krabičku.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: