Let’s go SHOPPING: Svíčka s vůní Coco Mademoiselle

Tady už to skoro vypadá, že se vůbec nenakupuje! Není to škoda, nechat peníze zahálet? Jestli rádi Coco Mademoiselle / Chanel, vemte 79,90Kč a skočte si do Lidlu pro krásnou svíčku s její vůní.

Krásná proto, že hezky čistě voní, je hodně originální mezi těmi všemi deštíky a vánky a tropikály od Yankee Candle a má pěkný masvní skleněný svícen a je veliká!

 

Jmenuje se SUDDENLY podle jejich, ehm, pikharta Coco Mademoiselle a jak bych s lehkým ošíváním doporučila Lidl Coco Mazla EdP, tak svíčku bez mrknutí oka. Tady velký rozdíl nemůžete poznat. Jediný, co se mi nezdá, je poměr cen: když celá EdP stojí nějakých 80K, tak by měla být svíčka za 10K!

 

Za tenhle tip děkuju voňavé reprezentantce druhého konce republiky Tutto Bene.

BTW: mému vrozenému smyslu pro účetní pořádek nesmírně odporují ceny s devadesátníkem na konci. Nevadí mi ta optika snížené ceny, počítat umím. Vadí ten chybějící desetník a vždycky čekám, že ho madam u pokladny vytáhne a vrátí mi ho a nikdy, NIKDY, se to ještě nestalo. Máte s tím taky problém, nebo necháváte desetníková dýška?

podpis_ROM

You may also like...

5 Responses

 1. eM napsal:

  Hehe jsem účetní a teda ty desetníky, potažmo padesátníky mě vytáčejí na ultimo. Já bych řekla, že je nelegální používat na cenovkách halíře, které fakticky neexistují hehe. Ale víme, že to je jen psychologický marketingový manévr na oblbování mas, aby si člověk myslel, že to kupuje “levněji” za 39,90 a né za 40 – no můžem za to poděkovat taťkovi Baťovi, kterej to vymyslel :-D..a jinak až tu svíčku uvidím, tak ji musím mít teda na podzimní pálení na střídačku s yenkejema 🙂

 2. Anonym napsal:

  prosím neví někdo kde by se tyto svíčky dali koupit mimo lídl? i klidně na zahraničním shopu … ale nemůžu je najít 🙁

  • Roman napsal:

   Dobrý den,

   před více jak 2 lety jste sháněl vonnou svíčku Suddenly MADAME GLAMOUR, která se u nás prodává jen v Lidlu, podařilo se Vám to někde sehnat? Mám podobný problém 🙁
   Děkuji za odpověď

   Roman

 3. derad napsal:

  Yankee Candle dělá mnohem víc, než tropické vůně. Teď mají nádherný Cammomile Tea.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..