• MASAKÏ MATSUSHÏMA: Tokyo days (kam směřuje jiný mainstream)

Někdo si na ty kamna sáhne po stopadesáté, aby se utvrdil v tom, že žáží. Proč já to pořád zkouším? Konkrétně tohle proto, že to má krásnou majolika-like krabičku a flakon. Nejkrásnější z celé Sephory!
tokyo_days_big
Zato obsah…zoufale nevýrazná, nejnevýraznější vůně, kterou jsem v poslední době zkusila. V posledních asi pěti letech. Jediná, která se jí tupostí mohla rovnat, je Cardamomum Vegetalis / Berdoues, ovšem ta má aspoň nápad. Tokyo days nemá nic. Slabounký roztok mandarinkového džusu, do kterého spadl jeden kvítek nevýrazné magnolie, polijete si tím ruku a když to uschne, tak už to není cítit. Za tak krátkou dobu si ani nestihnete všimnout a ocenit, jestli ta mihnoucí se vůně má vůbec nějaký charakter nebo je v ní cosi zajímavého. Možná je, ale v cuku letu vám nedá šanci ji poznat.
Proč to vlastně píšu, když jsem se zařekla, že budu psát jen o vůních, které se mi líbí, protože jinak je to ztráta času? Protože flakon se mi FAKT HODNĚ líbí. A protože jsem lehce v šoku z těch cen…pár MASAKÏ MATSUSHÏMA jsem už zkusila. Dzona mi, tuším, tuhle vykládala o nějaké, co je dobrá. No, já jsem ji nenašla. Kromě Mat Chocolat, která je hodně atraktivní tím, že jde o poměrně věrnou čistou čokoládu, a těch moc není, jsem nenašla nic zajímavého. Značku skoro nikdo nezná, nikdo koho znám ji nepoužívá, kromě jedné dcerky, která žije v zajetí Fluo. Fakt se TOTO za TYTO peníze může prodat?
podpis_ROM

You may also like...

4 Responses

  1. eM napsal:

    Když vidím ty ceny japonce v Sephoře na fotce, tak mě berou čerti, na parfums jsou za hubinu, ale je fakt, že tuhle značku nikdo nezná. No já dostala vzorek Tokio Smile v Sephoře a chytlo mě to, ale tak nebudu si tu hrát, že nejsem za mainstream že jo….A ten minimalistický flakon sehrál taky roli…zrovna dneska testuju na sobě Mat a jak to ze začátku vypadalo slibně, tak z něho mám nijaký pocit, big zklamání – Smile byl aspoň veselý a ovocný :-), hm ale mám chuť vyzkoušet ten čokoládový Mat, miluju film Čokoláda, ale zas nechci vonět jako pralinka, no spíš asi tímto dám japoncovi mat. chjo….:-)

  2. derad napsal:

    Macušima měl fajnovou vůni, ale už není – vyžehlený, bělostný M:Men.

  3. dzona napsal:

    To jsem nebyla já. Neznám dobrou Masaki. A ta Chocolat… Měl to být vážně parfém? Připomíná spíš scénu z filmu Čokoláda, kde se hrabě válí ve výloze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..