• M. Micallef: Mon Parfum Pearl, v hnízdě jednorožce

Takový ten okamžik, když za dveřmi pokojíčku vříská váš puberťák, že mu nechcete zapnout wifinu. A vás napadne, jak to bylo fajn, když ležel v kočárku a vřískot šlo utišit mlíčkem nebo objetím. První pomoc: Mon Parfum Pearl.

Úderná bílá medová růžička na začátku nic neznamená. Ona se za chvilku přehoupne do úderné, až hruškovité pivoňky. Chvilku si takhle holky vesele hlučně notují – nakolik může pivoňka, růžové poupě a mravenec řvát, dokud si nestrhají hlasivky.

A najednou ucítíte krásný kosmetický akord: jj, přesně to, co pořád podvědomě hledáme, vůně starých šminek. Nevím, jaké ještě větší klišé jde do parfému vložit: baroko ztělesňuje andělíček, hambáč Ameriku a kombinace růže+fialka+kosatec říši šmínek. Záleží jen na tom, jak ho parfumér propracuje, a tady se to povedlo skvěle. Rtěnková předehra přechází tak nějak mlhavě několik desítek minut do pravé podstaty vůně, pudru.

Přesněji: pudrové čoro moro. Sladký dětský zásyp, koupelová pěna pro mimina, suché bílé pižmo, vanilkovo-mandličkové tóny, koketní pleťový pudr pro dokonalou tvář na plese. Dokonalost, něha, bílá a růžová perleť. Avšak žádná nuda: na pozadí pořád běží lehce znepokojivý tón nektaru uvadající růže. Pocit jako v hnízdečku jednorožce.

Dokud se za dveřmi neozve: “Už je večeře? Mám hlad, chleba jíst nebudu!”

Připomněla mi, ne složkami, ale účinkem, dvě jiné konejšivé vůně: Nivea EdT a L´Instant Magic. Nivea je mimo kategorii, to je jen taková legračka na lítačku, ale Magicu by mohla být vážným konkurentem. S tím rozdílem, že Magic je hodně denní, vcelku jednoduchá vůně.

Mon Parfum Pearl nabízí plastickou projekci a přesvědčivé složky. Přestože jde jen o čistou pudrovku, získá si vás naprosto klasickým zpracováním a vyzněním navozujícím pocit důvěry.

Mon Parfum Pearl si dokážu představit na dámě, která kráčí po tom secesním schodišti Obecního domu do Smetanovy síně. Z norka okolo ramen ji odpadávají odsypky růžového pudru, vznáší se za ní jak perleťový závoj, nejskvělejší muži večera za ní běží, aby na nich ulpělo zrníčko té něhy a mohli Popelce včas zalehnout pod lodičku, tam kde cizí noha na koberci rozšlápla vajíčko z chlebíčku, aby si neušpinila červenou podrážku. Libuška Šafránková by mohla být tváří této vůně.

 

Nezapomeňte! KÓD NA DÁREK do soboty 31/10

Abyste si mohli luxusně navonět ruce i při desinfikování, dostanete k vašemu nákupu na Micallef eshopu tuhle desinfekci s vůní ANANDA.

 

  • kód: FRANGIPANI_CZ
  • zadejte v košíku a získáte 60ml kabelkovou desinfekci s parfumérskou vůní ANANDA – M.Micallef
  • Pozor! Poštovné je zdarma!
  • Platí ode dneška do 31.10. 2020 včetně na všechny nákupy nad 30€.

Moje tipy:

  • dnešní MON PARFUM PEARL patří do exkluzívní kolekce MON PARFUMS, flakon si můžete nechat ručně personalizovat: napíšpou vám na něj zlatem jméno nebo vzkaz, až 30 znaků. Třeba vyznání lásky.
  • kolekce M.MICALLEF LEF EXCLUSIFS,  rozklikněte vůni, která vás zajímá a nahoře překlikněte na 30ml za výborných 38€
  • kapesní verze 10 ml z mnoha vůní značky za 29 € (pozor, kódíček až od 30)
  • slavné roční období ve flakonech, které se vyrábějí u nás (snad ještě pořád)

Doufám, že vás od toho, co se děje za oknem vůně rozptylují. Voňte se, palte svíčky, dělejte si dobrou náladu!

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..