• M. Micallef: Mon Parfum Pearl, v hnízdě jednorožce

Takový ten okamžik, když za dveřmi pokojíčku vříská váš puberťák, že mu nechcete zapnout wifinu. A vás napadne, jak to bylo fajn, když ležel v kočárku a vřískot šlo utišit mlíčkem nebo objetím. První pomoc: Mon Parfum Pearl.

Úderná bílá medová růžička na začátku nic neznamená. Ona se za chvilku přehoupne do úderné, až hruškovité pivoňky. Chvilku si takhle holky vesele hlučně notují – nakolik může pivoňka, růžové poupě a mravenec řvát, dokud si nestrhají hlasivky.

A najednou ucítíte krásný kosmetický akord: jj, přesně to, co pořád podvědomě hledáme, vůně starých šminek. Nevím, jaké ještě větší klišé jde do parfému vložit: baroko ztělesňuje andělíček, hambáč Ameriku a kombinace růže+fialka+kosatec říši šmínek. Záleží jen na tom, jak ho parfumér propracuje, a tady se to povedlo skvěle. Rtěnková předehra přechází tak nějak mlhavě několik desítek minut do pravé podstaty vůně, pudru.

Přesněji: pudrové čoro moro. Sladký dětský zásyp, koupelová pěna pro mimina, suché bílé pižmo, vanilkovo-mandličkové tóny, koketní pleťový pudr pro dokonalou tvář na plese. Dokonalost, něha, bílá a růžová perleť. Avšak žádná nuda: na pozadí pořád běží lehce znepokojivý tón nektaru uvadající růže. Pocit jako v hnízdečku jednorožce.

Dokud se za dveřmi neozve: “Už je večeře? Mám hlad, chleba jíst nebudu!”

Připomněla mi, ne složkami, ale účinkem, dvě jiné konejšivé vůně: Nivea EdT a L´Instant Magic. Nivea je mimo kategorii, to je jen taková legračka na lítačku, ale Magicu by mohla být vážným konkurentem. S tím rozdílem, že Magic je hodně denní, vcelku jednoduchá vůně.

Mon Parfum Pearl nabízí plastickou projekci a přesvědčivé složky. Přestože jde jen o čistou pudrovku, získá si vás naprosto klasickým zpracováním a vyzněním navozujícím pocit důvěry.

Mon Parfum Pearl si dokážu představit na dámě, která kráčí po tom secesním schodišti Obecního domu do Smetanovy síně. Z norka okolo ramen ji odpadávají odsypky růžového pudru, vznáší se za ní jak perleťový závoj, nejskvělejší muži večera za ní běží, aby na nich ulpělo zrníčko té něhy a mohli Popelce včas zalehnout pod lodičku, tam kde cizí noha na koberci rozšlápla vajíčko z chlebíčku, aby si neušpinila červenou podrážku. Libuška Šafránková by mohla být tváří této vůně.

 

Nezapomeňte! KÓD NA DÁREK do soboty 31/10

Abyste si mohli luxusně navonět ruce i při desinfikování, dostanete k vašemu nákupu na Micallef eshopu tuhle desinfekci s vůní ANANDA.

 

  • kód: FRANGIPANI_CZ
  • zadejte v košíku a získáte 60ml kabelkovou desinfekci s parfumérskou vůní ANANDA – M.Micallef
  • Pozor! Poštovné je zdarma!
  • Platí ode dneška do 31.10. 2020 včetně na všechny nákupy nad 30€.

Moje tipy:

  • dnešní MON PARFUM PEARL patří do exkluzívní kolekce MON PARFUMS, flakon si můžete nechat ručně personalizovat: napíšpou vám na něj zlatem jméno nebo vzkaz, až 30 znaků. Třeba vyznání lásky.
  • kolekce M.MICALLEF LEF EXCLUSIFS,  rozklikněte vůni, která vás zajímá a nahoře překlikněte na 30ml za výborných 38€
  • kapesní verze 10 ml z mnoha vůní značky za 29 € (pozor, kódíček až od 30)
  • slavné roční období ve flakonech, které se vyrábějí u nás (snad ještě pořád)

Doufám, že vás od toho, co se děje za oknem vůně rozptylují. Voňte se, palte svíčky, dělejte si dobrou náladu!

 

You may also like...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..