• Moje parfémová polička

Milí voyeři, zvědavci a milovníci sbírek čekoholiv,

koukáte lidem rádi do oken, do skříní a do duše? Tak tady mne máte na jako talíři!

Já se dívám na cizí sbírky ráda. Nezajímají mne “new-in” a značkové krámy, to je na všech fotkách stejné a nemá to duši. Ono to vlastně ani neslouží k prokázání duchovna a osobní výjimečnosti, spíš přesně naopak, jsem blbej, ale mám značkovou kabelu, co má už každý, tedy patřím mezi vás, mé milé masy (a kdo kabelu nemá, ten mi samozřejmě závidí). Já mám ráda, když je někdo do něčeho blázen a umí to předvést. Třeba pravidelně sleduji sbírku mušek, které váže můj bývalý kolega, šílený vášnivý rybář Jindra. O rybářství nevím zbla, ale našla jsem si tam svoje. Věděli jste třeba, že u mušek strašně záleží na jejich vůni? Že ryby mají dobrý čich a kapři neodolají vůni odkopané selky? Že dokonce existuje žebříček nejkouzelnějších rybích parfémů, ve kterém se umístily na předních příčkách favoriti Mrtvola, Skunk shit a Tekutá žížala?

10408026_10152479387781010_4538565878603409970_n[1]

Je pravda, že výběr vůní, kabelek, bot, šat, mušek, manželů…vypovídá hodně o charakteru člověka. ALE: chce to ten správný výklad. Když kdysi dávno můj tehdy budoucí, dnes nynější a v budoucnu se uvidí, manžel viděl na internetu můj obraz, vlastnoručního plačícího klauna, napsal mi něco o zanedbaném smutku v duši a ať navštívím odborníka, dokud je čas a že člověka, který šíří kolem sebe takovou atmosféru, by ve své blízkosti nesnesl. Tehdy mne to pobavilo a abych mu ukázala, že si nemůže dělat úsudek na základě tak mála indicií, dala jsem si s ním rande (DKNY woman). Dopadlo to tak, že teď má na krku klauna s klaunětem, které občas pláče vztekem, že nesmí koukat v deset večer na Lego příběh.

frangipani.cz_nicheperfume (26)

Proto vám skromně radím, nikdy nedělejte unáhlené závěry z obrázků. Jindra není lidově-sexuální štvanec a já nejsem depresívní troska na okraji propasti. A teď se běžte podívat na moji poličku. Není tam všechno, zdaleka ne. Jsou to sebrané fotky za letošní rok. Ale budu přidávat, slibuju. A budu ráda, když mi napíšete, jaký dojem jste si o mně podle nich udělali.

Váš veselý klaun

podpis_ROM

You may also like...

3 Responses

  1. Dejnicka napsal:

    Tož já tě tajně miluju dávno, takže můj dojem zůstává neměnný.(a sebrala bych ti všechny ty fialkový, kromě Parmy, tu už mám:-P)

  2. Sedmi napsal:

    Parádní výběr 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..