• Nejlepší kosmetické adventní kalendáře 2021

Kdyby ze světa zmizely hračky McDonalds, vzorky parfémů a kosmetiky zdarma a adventní kalendáře, ekologičtí aktivisti se poněkud začali nudit. Ale my taky! Doufejme, že otvírání políček nebude letos znamenat odpočet dní lockdownu.

Mně se letos líbí tyto:

Vybrala jsem si levné kosmetické, drahé kosmetické a niche parfémové adventní kalendáře – ty jsou drahé všechny, ale zase disponují nejvyšším faktorem úžasu a vánoční lásky a spokojenosti.

Levné adventní kalendáře od NORMAIN.cz

Koupelový kalendář, to je pro mne. Jsem hrozně vybíravá na šminky, ale o ty bublavky a šumivky do koupele se s Žabou přetahujeme. Obvykle nakupuju v Německu pytlíčky plné hýřivých nápadů co do barev i vůní Dresdener Essence (mohli jste to vidět u mne na INSTAGRAMU), ale kalendář plný tablet se mi líbí taky a oceňuju, že získám záložní kosmetické nářadí, protože pinzetu i kleštičky jsou u nás ve stálé permanenci a muži je nikdy nevracejí na místo. Prostě nou. A pemza ve tvaru hvězdy? No tak… A navíc je krásný, ty barvy a grafika.

Kalendář TECHNIC Winted woodland najdete TADY

Adventní kalendář kosmetika

Pro mladé dámy se mi líbí tento: koupelové tablety, láčky na nehty, rtěnečka, gumička, balzámek, zrcátko… pro osmnáctiletou Bárbínu so cute!

Adventní kalendář Christmas Sparkle TADY 

adventní kosmetický kalendář

Tady u toho jsem se pobavila: nejdřív jsem si říkala, že kdo z chlapů jako může chtít adventní kalendář… Ale při pohledu na obsah mne napadlo, že to je vlastně taková převýchovná sada: dnes se umyješ, druhý den použiješ deodorant, vyčistíš nehty, umyješ nohy mýdlem… a na konci měsíce z tebe máme George Clooneyho.

Taky by mohl posloužit jako jemný náznak a výbava pro mladého muže, který se nemůže odhodlat opustit mama-hotel. Vlastně už nic jiného sebou nepotřebuje…

Pánský adventní kalendář Man´s Stuff je TADY

A poslední z Normain je fakt kosmetický: kosmetiku Essence nenosím, ale vím, že je hodně oblíbená a jejich laky na nehty jsem před érou gelovek milovala. Tenhle kalendář vypadá kouzelně…

Adventní kosmetický kalendář Essence najdete ZDE

 

Dražší kalendáře od DOUGLAS

Douglas mne baví a považuju za osobní křivdu, že nemají u nás stejný sortiment, jako v Německu. Douglas je jediná kamenná parfumerka, do které když vejdu, tak objevím něco zajímavého. Vybrala jsem tedy kalendáře z českého, ale i z německého a na konci píšu, jak se dají z toho Německa objednat.

Toto mne chytlo za srdíčko, Paříž sbalená v krabici i s Eifellovkou! Když otevřete krabici, rozbalíte si celý pařížský bulvár a v každém paláci je ukrytý jeden produkt. A nejsou to žádné vzorečky, ale poctivé miniatury, krémy tak od 5 ml za oční až do 15 ml denní krém, tekuté produkty až 75 ml, šminky ve velikosti tak čtvrtiny běžných velikostí (např. rtěnky tady mají okol 1,2g, normální rtěnky tak 4,5g. A najdete i miniaturku La Vie est Belle. Cena je sice vyšší, ale v součtu za obrovský balík zaplatíte jako za jeden krém. Za mne je toto letošní vítěz!

Adventní kalendář Lancome objednáte na českém Douglas.cz

 

Zlatá komoda Charlotte Tilbury už je dnes ve slevě ze 185€ na 149€. Jednoznačně šminková hvězda těchto vánoc: obsahuje slušné velikosti, spíš cestovní balení než miniatury, kultovních produktů CT, včetně šminek Pillow Talk. Výrobků je tam 12 a já bych si ho dala spíš pod stromeček a těšila se s tím celý rok. Jestli nevíte, o co jde: Charlotte Tilbury je něco jako BIBA butik pro trendy mládež 60. let. Všechny vaše mladé dámy, které absolvovaly Erasmus, jazykovku nebo au-pair stáž v UK, ji znají a považují za legendu. I ty, které tam nebyly. Pokud chcete být matka roku, neváhejte. Jestli ji chcete pro sebe: kosmetika je špičková, spíše hodně pigmentovaná a všechny produkty jsou laděné do “glamour” – výrazné líčení v teplých tónech. Jestli tohle máte rády, najdete se v tom. Kvality krabice-komody se taky bát nemusíte – obaly jsou jedna z věcí, kterou se CT velmi zabývá. Bude festovní!

Adventní kalendář Charlotte’s Dreams & Secrets najdete v německém Douglas.de

Třetí pěkná kalendář je také v německém Douglasu, jmenuje se Biotherm, je už taky ve slevě z 80€ na 64€ a ještě k němu dostanete taštičku Kiehl´s s dvěma miniaturami. Obsahuje pele-mele miniatur různých krémů, šminek a vůní Mugler, Armani, YSL, Biotherm, Kiehls, Lancome a Valentino. Vypadá užitečně, na můj vkus sice trošku rozháraně, ale všechny věci bych asi použila (až na toho Angela, že). Píšou na něm, že obsah je v hodnotě 350€, věřím. Našla jsem ho i na jedné CZ stránce, ale za 3.600Kč, takže nedoporučuju.

Biotherm Adventní kalendář najdete na Douglas.de

Jak objednat zboží z německého Douglasu do Česka?

Prostě: na německém Douglas.de zboží objednáte a buď zaplatíte a necháte si ho poslat přes přeposílací službu, asi za 150Kč/balíček, anebo si objednáte doručení na pobočku a vyzvednete si ho při nejbližší cestě do Německa. Doporučuju objednávat 5 dní předem, ať ho tam stihnou stáhnout a platbu na místě v hotovosti, ať nemusíte řešit vrácení peněz, když tam nakonec nepojedete. Celé kouzlo.

 

To je z kosmetických kalendářů vše a ve středu můžete čekat pokračování: parfémové adventní kalendáře, včetně těch niche.

Už máte objednáno? Jaké jsou vaše letošní tipy?

 

 

 

You may also like...

1 Response

  1. Miruša napsal:

    Idem pozrieť na ten Lancome čo za neho chcú Ale dobrá namlsávačka, Romana ty, ty, ty

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: