Nejsem feministka ani othersexual, ale líbí se mi ženy 35+

Tak chápu, že vás to:
a) nemusí zajímat
b) může se vám zdát, že to nesouvisí s vůněmi
Jenomže to tak není, protože parfumérka Rosa Vaia, spolumajitelka parfémové značky Coquillete Paris je:
a) schopná
b) přirozeně pěkná*
c) fiflena (kabelky, boty, šatičky, šminky)
d) ve správném věku
* to přírodní neznamená ženu Lesanu; to znamená, že nebydlí v soláriu, když si zlomí nehet, nevolá psychoanalytikovi, logo na kabelce stačí uvnitř a silikon je forma na pečení

Alessandra Mocci, Rosa Vaia, Elise Juaross

Alessandra Mocci, Rosa Vaia, Elise Juaross


Rosa je, mimo svého koníčka, také Art direktorkou jednoho studia, což znamená, že například vymýšlí stylizaci různých módních a produktových fotek a organizuje jejich produkci. Zkušení kreativní lidi mívají různé tvůrčí přetlaky, někdy vykrystalizují třeba do tvorby  vůní, to už se stalo, ale když to nestačí, tak může vzniknout VĚC.
Líbí se i vám ženy 35+? Anebo jste žena 35+, která se líbí sama sobě (zažeňte zbytečnou skromnost) nebo okolí? Tady je VĚC:

CASTING DONNE OVER 35 odkaz tady

Rosa se svým týmem připravila akci, která má upozonit, že životnost modelky v módním průmyslu mezi 13 a 21 lety není normální. Chce ukázat, že ženy přes 35 jsou stejně krásné a tak hledá modelky 35+ – vás všechny!
Zúčastnit se je snadné: vystavte na stránce svoji fotku, přidejte jméno, věk, výšku a velikost oblečení (IT). Pět nejlépe hodnocených modelek se zúčastní módního focení. Soutěžit můžete od 7. do 31. prosince 2012. A taky hlasujte!
Viel Spass, ženy!

You may also like...

1 Response

  1. Jana napsal:

    Mila Parfumerko, pokud Te silene bavi cist o schopnych a stylovych zenach over 30 tak jako me, mam pro Tebe tip na skvely blog.
    http://www.featherfactor.com v sekci Interview najdes mnoho mnoho rozhovoru s opravdu skvelymi, uspesnymi a neskutecne chic zenami.
    Ja sama jsem na tomhle blogu doslova zavisla a interview jsem precetla vsechny od A do Z.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..