• Nekupujte voňavky, kupte si ElNino!

Jedna ze dvou největších českých internetových parfumerií ElNino je na prodej za 1,5 miliardy. Nemyslím si (ale eventuálně vám to přeju), že mezi čtenáři Frangipani by byl zájemce o koupi, ale zneklidňuje mne jedna věc: El Nino je především velkoobchod a dodavatel většiny malých interenetových parfumerií, které nabízejí vůně a kosmetiku za dobré ceny. Jeho dva majitelé 20 let pracují v tom, aby dokázali nakoupit zboží z různých zdrojů po celém světě. Jejich dlouhodobé osobní vztahy ale v prodejním balíku zahrnuté nejsou: nebude to znamenat konec dobrých cen v e-Česku?

shopping prague

shopping prague

Na druhou stranu: určitě bude velká inventura, to se pak vždycky dělají masívní výprodeje, třeba se v koutcích najdou poklady…tak zase tak špatná zpráva to není.

Další informace najdete v tomto článku na Forbes.cz: Forbes.cz: Třímiliardový průkopník českého byznysu s parfémy El Nino je na prodej , který byl také zdrojem článku.

You may also like...

4 Responses

 1. Langlois napsal:

  Bohužel mé dvě poslední zkušenosti s tímto obchodem zní jednoznačně, oba parfémy byly fejky. Již zde nekoupím nic.

 2. Andrea napsal:

  Jaká je kvalita jimi prodávaných vůní? Jsou to opravdu originály nebo vůně s nižšími koncetracemi než je obvyklé? Děkuji za Váš názor.

  • Romana napsal:

   Jsou to naprosto stejné vůně, jako v maloobchodní distribuci. Občas se objeví starší vůně, ale pokud má zákazník jakoukoliv pochybnost o kvalitě, oni to obratem vymeni nebo vrátí peníze. I když nemám ráda jejich cenovou politiku ohledně niche vůní, protože vytlačuje niche značky z trhu, musím doporučit ElNino i Notino jako velmi seriózní prodejce.

 3. Miruša napsal:

  To mi je novinka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..