• &other stories: Fig fiction (oblékala Eva jistě fíkový list?)

Do obchodu “sofistikované” odnože H&M jsem šla za hadrama, bohužel hadry jako hadry, za dvojnásobné ceny tento nudný výběr ze sortimentu HáeMka nenabízí nic: materiály zamořující Zeměkouli, žádné krejčovské vypracování, střihy na figuríny bez prsou a boků (prvé vlastním, druhé ne, s tímto se nepočítá vůbec), nelíbí. Zjevná je snaha vypadat jako Martin Margiela, ale ten hýří originalitou a nápady a realizace jsou vždycky bezchybné.
Butik &OS na Baker street je ale pěkný a vkusný. A plný krásné kosmetiky. Při odchodu jsem si všimla flakonku, vůně v módních řetězcích většinou ignoruju, zatím to byla většinou ztráta času. Ale. Ale! Flakon byl nápadně podobný niche provedení a jmenovalo se to po fíkách…vrátila jsem se z ulice.

Zdroj: www.stories.com

Zdroj: www.stories.com

Překvapení se nekoná: standardní květinová ovocenka s dominujícím pěkným listem černého rybízu (pozor! Napsala jsem pěkným a nemám ho ráda, takže kdo ho miluje, bude mu zřejmě málo ovocný). Fík je skutečně fiktivní, v podstatě jeho přítomnost se projevuje jen v jakési mléčnosti na pozadí cassisu. Cassis list je hodně hořko-zelený, fíková složka v pozadí taky mléčně zelená, souznějí jemně, dojem je civilizovany. Vlastně by se mi tenhle akord hodně líbil, nebýt zatrolené měkké, nasládlé ovocno-květinové náplně. Generická, nic z ní nevyčnívá, ale taky nejde žádná složka rozeznat. Dkuji, uz nebudu.

c data users defapps appdata internetexplorer temp saved images 0236833003 5 1000131

Zdroj: www.stories.com

Celkově je vůně milá, slušná, civilní. Tak si představuju “sofistikované HáeMko”, vytuněná hadrářská vůně až na úroveň slušného mainstreamu, pro holky, co se tadz oblikaji. Výdrž i siláž dobrá, viz níže. Za 26 liber za 50ml v krásném balení. Tady nevyhodíte ani kačku z okna!

Zdroj: www.stories.com

Zdroj: www.stories.com

A navíc BONUS: nevím, jak to udělali, ale po několika hodinách solidního cassisového obláčku se to najednou zvrtlo a vůně se proměnila v růžičkový zásyp na dětské prcinky. Musím psát zdrobněle, tak to prostě působí, ohromně jemná a pořád dobře zřetelná vůně mimina vymydleného růžovou pěnou do koupele. I sunar ucítíte. A to nejen po několika hodinách, ale ještě druhý den i po osprchování. Kouzlo!

podpis_ROM

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..