• DIY: Parfémový adventní kalendář 2022

A to je furt:

 • Co mám dělat s těma všema vzorkama?
 • Nemáš nějaké hezké vzorečky niche?
 • Děkuju za vzorečky, ale je jich moc a neměla jsem čas si k tomu ještě sednout…
 • Existuje nějaký adventní kalendář s voňavkama?

A já mám řešení na všechny tyhle situace!

Takže: zbavte se vzorků smysluplně!

Na lidl-shop.cz prodávají za pár kaček docela pěkné prázdné adventní kalendáře v sekci Bydlení. Nejlepší formát pro vzorečky je závěsný filcový dárek s kapsičkami, protože tam vejdou různé velikosti ampulí i originální vzorky s kartičkou.

Filc se dá nastříkat parfémem, který dlouho drží, třeba vánočním Spezie di Medici, a domácnost provoní tak, že bude obdarovaná panička budit dojem usilovného pečení cukroví, zatímco bude marnit čas nad voňavkami.

 

 

Vzorky hezky nadávkujete, takže obdarovaný už se nebude vymlouvat, že neměl čas: má na každý den vyhrazené tři minutky na zkoušku.

A pokud chcete obdarovanou dámu taky vzdělávat, tak do kapsičky se vejde i lístek s popisem vůně nebo vaše minirecenzička, kterou můžete rukou napsat nebo natisknout na papírek.

Dobré, ne?

 

Některé odkazy jsou affiliate. Nabídky a ceny platí v den publikování článku.

You may also like...

6 Responses

 1. Fubu napsal:

  Jakože madame R, to je nápad! Jako vůbec se takovému kalendáři nebránìm. Přál bych si pánský/ unisex niche. Ježìšku teda Mikuláši předem moc děkuji. Adresu rád dodám

  • Romana napsal:

   Vy jste všichni stejní, jen brát a nic dávat, tahle ten kapitalismus neposuneme!

   • Fubu napsal:

    Romanko, to já zas dávám, jen o tom nemluvìm. A sunout kapitalismus je věru záhul.Ovšem dìky adventnì čurdě jsem se dopracoval k článku o silikonovém trianglu a zitra to řeknu všem holkám v práci. Moc dìk!

   • Akret napsal:

    Jo přesně, tohle jsem chtěla napsat. Hltala jsem článek, mezitím odklikla objednávku několika těch ficových (do školky se hodí) a myslela jsem, že se chceš zbavit těch beztak miliónů vzorků, jakože charita…

    • Romana napsal:

     Přátelé! Já to vůbec nemůžu rozdávat, protože jakmile začnu třídit, nedá mi to, začnu zkoušet a tak u 8. vzorku je konec úklidu a začíná kramování… 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..