• Parfémy z vetešnictví: překvapení? Poklad? Smetí?

Nebývalý zájem vyvolal můj pondělní nákup vystorýčkovaný na Instagramu. Náhodou jsem se zastavila ve vetešnictví na Mělnicku a odnesla jsem si 5 flakonů. Chcete vidět můj parfémový haul z vetešnictví? Pojďte se podívat na video.


Články zmíněné ve videu “Parfémový haul”:

• GUERLAIN: co se to stalo s parfémy v letech 1990-2010? – 1. díl

≡ Prokazuje pravost parfému batch kód?

• Pohádka o tom, jak René Lalique pomohl komerční parfumerii dobýt svět

 

• Miss Dior – jak se vyznat ve verzích Miss Dior?


Pokud byste si chtěli zajet na nákupy vintage parfémů do některého z evropských měst, kde nabídka historických vůní a miniatur bývá mnohem bohatší, doporučuju Paříž, kde najdete mnoho noblesních víkendových blešáků, ale také flea market městečko, kde najdete i krámky specializované na parfémy (ale ceny jsou vyšší). Fajn nákupy jsou také v Itálii, zejména Florencie, pokud toužíte po starých kolínských 4711, tak samozřejmě Německo. Reportáže z mnou navštívených blešáků napříč Evropou najdete TADY: FLEA MARKETY.

Tak co říkáte na můj parfémový haul, brali byste něco?

Parfumdreams – slevový kód na 250 Kč – při nákupu nad 1.483 Kč

 

Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. Disclaimer: Tento text shrnuje osobní dojmy a subjektivní názory autora. Nikdo z autorů na blogu nenese odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi produktu na základě článku.

 

You may also like...

1 Response

  1. Emily napsal:

    Je to poklad, historie, svět vůní. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..