• Príma parfumerie: duty free HEINEMANN&ME karta se slevou 20%

Cestovatelských postů tady teď najdete víc. Sezóna je v plném proudu, to se bude hodit. Duty free shopy jsou oblíbeným místem pro ukrácení chvil čekání, ale protože je tam sortiment úzký a pořád na jedno brdo, tak mne to tam moc nebaví.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAZnámí často zmiňují “obří Toblerone, mňááám”, my čokoládu nejíme, takže vůči tomuhle jsem slepá, After Eight mi připadají stejné protivné, jako plněné figurky z vánoční kolekce a  z tvrdý alkohol…no: moje poslední spotřeba dvanáctileté whisky proběhla prostřednictvím rozprašovače na květiny napadené štítenkama. Proběhnu letištní limitky a značky, které u nás neseženete, třeba kosmetika Elizabeth Arden a u pokladny zakoupím 2 až 3 (i více) kabelkové flakony čeveného vína. Pít víno v letadle je takový můj rituál, oslava začátku a konce dovolené (na služebkách piju jen cestou nazpátek, pochopitelně, čau kolegové!). Dnes už vám málokde v letadle dají a když prodají, tak je to stolák, že mi trnou zuby.

Jednou jsme letěli nějakým tuze muslimským letadlem a tam ani NEPRODÁVALI, což mi zkazilo dovolenou. Takže zamáčknu slzu v oku při vzpomínce na plné kelímky Baileys v Emirates a vybavím se zásobou. Tentokrát jsem to trochu neodhadla a ještě dva dny jsem pak jela na rezervu.
winwPřesto, že jsou duty free nuda a přesto, že jsem sabotér zákaznických klubů, jsem si pořídila věrnostní kartičku Heinemann&Me. Moji druhou celkem. Hlavní důvod byla možnost předobjednávky, která bezvadně funguje, ale je tam spousta dalších opravdových výhod.
duty_free_pre-order[1]

  1. celý sortiment včetně slev a akcí na webu: jejich web funguje jako e-shop, najdete tady celou nabídku a můžete si nechat poslat balíček domů (na německou adresu, nebo viz bod. 2. Při zásilce domů samozřejmě přicházíte o možnost nákupu letištních limitek a některých slev.
  2. pre-order: senzace! Tohle byl ten důvod, proč jsem se registrovala. Mám ráda ty limitky, sady šminek, krémů a miniatur, ale nebaví mne se v nich přehrabovat. Takže si udělám objednávku, uplatním slevy a pak už jen na letišti požádám pani u pokladny o svůj balíček (akorát na největším letišti pevninské Evropy to není tak snadné, Heinemannů je tam několi, tak je důležité vyplnit čas odletu a destinaci). Platit můžete předem nebo na letišti normálně do pokladny.
  3. členství v klubu vás opravňuje k 10% uvítací slevě na celý nákup a jednou měsíčně máte možnost uplatnit 20% na jeden produkt (třeba na kabelku Furla nebo hodinky Boss)
  4. a další výhody, které jsou spíš pocitové nebo jsme je zatím nevyužili: zvýhodněné parkování, načítání mílí do aero-programů, nápoje na letišti, objednávky přes m-aplikace a tak.

Co jsem kupovala tentokrát? Hromadu potřebných věcí, mimo jiné premiérově kosmetiku Elizabeth Arden, osmihodinový kelímek (ale to jsem si pravděpodobně koupila to samé, co všichni ostatní mají za 60Kč od Oriflame), a “visible difference” krém na který mne nalákala Nuf, a po pár dnech sdílím její nadšení, určitě ho za pár týdnů zrecenzuju. Je to zřejmě plné silikonů, které ale vůbec nedráždí a neškodí a funguje jako “top coat na hubu”. Jupí!
elizabeth arden visible differentNějaké pudry, miniaturky vůní, dlouho jsem nosila v ruce tyhle dvě sady:
1070676[1] 1076618[1]
Nakonec jsem nekoupila žádnou, neseděly mi barvy stínů, ale mrzí mne to, dál letištní limitku OPI Avoplex creme a odlakovač a přiznám se, že jsem nakonec podlehla a koupila jedno balení After Eight. Ale bylo to pod nátlakem, nechtěla jsem a bylo to to nejmenší (což bylo vykoupeno slibem, že Žaba bude první v letadle – splněno!).

Zatímco maminka a s tatínkem brání davu v postupu vlastními těly, šťastné smrádě prchá do letadla. PRGA!

Zatímco maminka a s tatínkem brání davu v postupu vlastními těly, šťastné smrádě prchá do letadla. PRGA!

Výhodné jsou sety a dvojitá balení, kdysi jsem kupovala takovou blbinku YSL na kruhy pod očima, co vůbec nefunguje; řasenky, tužky, ty různé Chubbíky a drahé rtěnky a lesky, mini balení laků na nehty. A pak jsou tam věci krásné, jako sady kosmetiky a dekorativky, parfémů a nejvíc samo ta sada Hermés miniatur (Nil, Kelly Caléche, Jour a Merveilles), co bere dech!
Nevýhoda: není v Praze. Pokud letíte z Prahy, máte smůlu. Nejbližší letiště, kde Heinemann najdete jsou v Drážďanech, Budapešti, Vídni, Belíně, Lipsku a Bratislavě. Přehled letišť najdete, když kliknete na letadýlko vlevo nahoře vedle nápisu Berlin Tegel. Takže jedině při cestách po Evropě na zpáteční cestě.
Jestli vás karta zaujala, zaregistrujte se hned: karta vám přijde za pár dní a bez ní vám výhody na letišti neposkytnou.
podpis_ROM

You may also like...

1 Response

  1. derad napsal:

    Úplně s tebou souhlasím, Toblerone je až nesnesitelně přeslazená a After Eight – kombinaci čokoláda/máta považuju za zločin proti lidskosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..