• Recenze DIOR La Mousse OFF/ON, čistý produkt pro čištění

Dnes budu stručná: tato pěna je fajn, ale rozhodně nestojí za ty peníze. Bude ještě někoho zajímat recenze Recenze DIOR La Mousse OFF/ON? 🙂

A ještě mám dotaz: všimli jste si, že na blogách nejsou negativní recenze? Lámala jsem si hlavu proč, přece neexistují pouze super výrobky. A už vím. Napsala jsem vám to dolů k reklamě. Ehm…

Nechtěla jsem recenzi odbýt, ale úplně nevím, co psát o čistícím produktu, který je celkem obyčejný a navíc mne trochu zklamal. On totiž nepění.

Podle popisu mne DIOR OFF/ON  úplně nadchnul, má mít čisté přírodní složení, pěnit a dokonale čistit. Ale on nepění!

Jak je dobrým zvykem u prémiových produktů, stačí vám jen maličko. Má takovou chytrou šlehačkovou konzistenci, takže ten našlehaný vymáčknutý objem je ve skutečnosti menší, než se zdá. Myslím, že to je fajn nápad a je to fakt ekologické. Nicméně nepění.

Po použití je pleť hezky napnutá, na pohled čistá a hladká, i na omak jemná, póry vymyté. Povrch je jakoby jemně namaštěný a chvilku to vydrží, ani po uschnutí nestahuje. Perfektně plní, co má. Dobré toto, ale pěna…víte co.

Překrásná vůně, ale to teda fakt! Něco takového se už dnes nevidí, necítí: jednoduché jemné teplé prádlové pižmo ve velmi moderované intenzitě, cítíte ho zřetelně, ale jen těsně u obličeje. A ta vůně je prostě čirý luxus krajek a baldachýnů paláců Ludvíka XIV. To je takový požitek…ale jenže nepění.

Víte, proč je pro mne tak důležité pěnění? Jednak to mám ráda a baví mne to. Ale taky ty bublinky znamenají přítomnost tenzidů, které snižují povrchové napětí, rozpouštějí tuk a tím uvolňují nečistotu. Samotná voda na to nestačí.

Představte si to tak: mastná pánev, plná tuku po smažení, který dokonale obalil drobky a přilepil je k povrchu. To máte večer na pokožce, částečky šminek, pudrů, prachu, sazí… zabalené do lepkavých tukových kuliček z vašeho vlastního tuku a tím přilepené k vaší pokožce. Pánev naplníte studenou vodou, mastnota udělá na povrchu lepkavé kolo. Vezmete Jar, kápnete doprostřed – tenzidy sáhnou kouzelným prstíkem na každou kuličku tuku, naruší její povrchovou vrstvu, ta praskne (jako propíchnutí bubliny z bublifuku) a uvolní svůj obsah do vody, která ho spláchne. Na pánvi to bude vypadat tak, že mastné kolo se rychle stáhne z povrchu. No a proto já mám ráda pěnu.

Tenzidy jsou považované v kosmetice za fuj, ale DIOR OFF/ON  disponuje příjemným složením a SLS v sobě nemá, obsahuje přírodní tenzidy, což je zn. Ideál. Ale nepění.

Pochvala DIORu za složení a za to, JAK uvádí složení. Já se o složení moc nezajímám, jen si projedu, jestli v produktech není nějaká ze složek z mého blacklistu. Občas bývá  u kosmetiky na webu problém to dohledat, nebo seznam není kompletní. Složení DIOR OFF/ON je na stránkách nejen uvedené kompletně, což považuju za standard, ale je rozdělené do skupin podle vlastnosti, jakou dodávají. Přehledné a průhledné, férové.

Já bych mu to nepěnění asi i odpustila. Je tady ale druhé jenže: je občas mírně dráždivý. Jsem na to celkem zvyklá, že mi i jemná kosmetika způsobuje začervenání a jemné svědění chvíli po použití. Prostě citlivá pleť alergika. Ale u výrobku tohoto levelu už to nechci tolerovat. Mám alternativu, vlastně i lepší (jen bez vůně), suchý čistič BABOR: cena poloviční, složení obsahuje enzymy, výdrž nekonečná, PĚNÍ:), a výsledek je stejný. Vlastně lepší.

Plusy:

  • výborný výsledek
  • úžasná vůně
  • příjemná konzistence
  • malá spotřeba

Mínusy:

  • nepění (to je ale subjektivní)
  • cena neodpovídá výkonu

Tak já už vím, proč na webu nejsou ty negativní recenze – je trapné k nim dávat reklamu. Ale já to sem dám a jsem zvědavá, kolik z vás si to teď koupí. Tuto tubu dojedu, produkt je fajn, potěším se vůní. Ale ani překrásná vůně mne nepřesvědčí ke koupi další tuby.

Kde koupíte Recenze DIOR La Mousse OFF/ON?

Dnes už celkem běžně nabízí Notino ZDE, za dobrou cenu se dá koupit i na Vivantisu TADY  nebo na El-Nino TU.

 

 

 

 

parfémový supermarketparfémové recenze

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..