• Sprosťáci dorazili do ČR: ETAT LIBRE D’ORANGE v našich parfumeriích

Není to úplně na denním pořádku, aby se v ČR, v běžné parfumerní síti, objevila nová niche značka. A to navíc značka pořádně praštěná a jeden z pilířů niche. Legenda se objevila v Sephoře a my přinášíme recenze Etat Libre d Orange.

Svobodná pomerančová republika uvedla první kolekci v roce 2006 a okamžitě zazářila parfémy se “sprostými” a pobuřujícími názvy: Putain des Palaces, Secretions Magnifiques, Éloge du Traître, Encens et Bubblegum (vyjadřující se ke žvýkačce v kostele) a Vraie Blonde (čili “Pravá blondýnka”, v kontextu ostatních názvů vás jistě nenechá na pochybách, kde přesně je dáma blonďatá a kdyby vám to náhodou furt nedošlo, tak tu blond partii najdete namalovanou na etiketě.)
Za názvy a obrázky nijak nezůstává pozadu obsah. Například Secretions Magnifiques olfaktoricky popisují koitus prostřednictvím příslušných aromat: krev, pot, sperma a sliny. A opět, kdo by nevěděl, vo co de, najde nápovědu na etiketě…
recenze Etat Libre d Orange

Asi nejslavnější vůně jsou ale TOM OF FINLAND (no ano, jde o TOHO Toma v policajtské čepici, finského kreslíře, gay ikonu, který natrvalo umístil do populární kultury perokresbu největšího penisu a největšího bicepsu na světě) a FAT ELECTRICIAN s nahatým chlupatým mužským zadkem na flakonu a vůní městského macha uvnitř, osamělé maminky na mateřské budou rozumět.
Jestli vás tedy ještě zajímá i jak to voní (což by se mohlo zdát po mém popisu lehce nedůležité, ale není to tak), nebo jste ještě nikdy o něčem takovém neslyšeli, tak teď máte možnost Etat Libre d´Orange na vlastní kůži vyzkoušet. Kde?

recenze Etat Libre d Orange
No přece v Sephoře! Což je poněkud nečekané a Sephora to navíc osolila příjemnými cenami a fakt pěkným dárkem: při nákupu na webu min. 50 ml ELd´O získáte kabelkáč  You or Someone Like You (bohužel se mi nepodařilo zjistit, ve kterých prodejnách vůně mají vystavené – ptejte se své SA).
A pokud se chcete předem seznámit s těmi, co jsme zkoušeli my, tak:

Máte, znáte vůně Etat Libre d´Orange? A líbí se vám etikety?

Dodržujte parfémový dress code!

 

parfémový supermarket
parfémové recenze

Tato recenze shrnuje moje dojmy a subjektivní názory a nenesu odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi této vůně na základě článku. Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. 

 

You may also like...

4 Responses

  1. mirkau napsal:

    Už vlastním hotelovou šlápotu a androgynní Tildu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..