• Let’s go SHOPPING: J. del Pozo – AMBAR za tři stovky

Nakupujte! Všichni ruce na klávesnice a klikat! Vždycky se hodí mít v šuplíku pár flakonů, po kterých se šáhne v nouzi nejvyšší (zapomenuté narozeniny tchyně nebo šéfky). Přesně takovým darem je Ambar od J. del Pozo, který ale vůbec není ambrový. V krásném, elegantním, luxusním flakonu barvy jantaru s kovovým přívěškem je ideální dárek ve výkonu málo peněz / hodně muziky.

ambar

AMBAR navzdory názvu není vůní ambry, ale téměř soliflor myrhy. Nebojte se toho: myrha má civilní, nakyslý sladce pryskyřičný dech, ještě lehce osvěžený mandarinkovou šťávou a zahřátá jemnou vůní cedrové kuličky do šuplíku s prádlem. Trochu jiná, než je běžný mainstream, celkově umírněná, poměrně slabá, nenápadná, nevtíravá. Vůni udělala v roce 2010 zkušená Marie Salamagne a přes tu legrační reklamu s šilhavou modelkou se prodejním hitem nestala. JDP se po smrti Jesuse v roce 2011 orientuje na bohaté asijské trhy luxusu a Ambar skončil. Takže těm, komu se líbil: nakupujte zásoby; a vy, co ho neznáte, pořiďte bez obav roztomilou třicítečku každé příbuzné v rozmezí 30 až 130 let.

 

Kde ho koupíte?

Pravděpodobně poslednich pár kusů tohoto už nevyráběného parfému koupíte TADY – 30 ml za pár korun přes tři stovky.

Upozorňuji: koupila jsem si nedávno tři flakony (a dražší, jsem kovářova kobyla) a zřejmě proto, že jde o starší edici, byla v jednom z flakonů vyprchaná asi třetina obsahu. Flakon mi bez problémů vyměnili, ale vám doporučuji si je rozbalit a zkontrolovat, ať si neuděláte u tchyně faux-pas s danajským darem.

 

 

podpis_ROM

 

Odkaz je affiliate.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..