• PPOP 3: REXALINE Hydra-ZOOM/Hydra-DOSE (o 10 let mladší oči)

Jsem fanatik hydratace a vytrvalý bojovník proti sportovnímu náčiní pod očima (kruhy, pytle, dráhy). Mým klíčem je hydratace, takže jsem nemohla odolat věcičce s neporazitelným názvem HYDRA-ZOOM. Rexaline sice dlouhodobě nepomáhá ani jednomu, ale má perfektní instantní vizuální efekty.

rexaline_hydra_zoom_1

Podle návodu slouží k okamžité rehydrataci a vyplnění vrásek v okolí očí, kterou má zajistit “Rexaline Complex”, obsahující především kyselinu hyaluronovou, kyselinu polyglutamovou, mateří kašičku a ureu. Složení klasické, dejme tomu nějak účinné. Co je ale podstatou kouzla tohoto krému, je KONZISTENCE.

rexaline_hydra_zoom_detail_1

Z tuby si vymáčknete nudli nažloutlé poměrně tuhé hmoty bez vůně, která má hutnost pudingového prášku v želatině. Začnete roztírat, hmota drží při sobě, nechce povolit, lepí se a dělá díry, máte pocit toho prášku v mastném gelu.

rexaline_hydra_zoom_detail_2

Roztíráním se trochu zahřeje, povolí a najednou má konzistenci tekutého mýdla nebo teplého stearinu a pěkne se rozmázne a zatře do pleti. Po celou dobu pod prstem cítíte ten prášek, přestože tam objektivně žádný není vidět. Dávkování je naprosto zásadní: pokud to přeženete, nezlepšíte vzhled, ale naopak dosáhnete celodenních žmolečků. Jakoby se už zatřený krém z pleti vylučoval a žmolí a žmolí a lepí se na řasy jako ospalky, peklo, z krásky bezdomovkyní.

rexaline_hydra_zoom_detail_3

No a co se stane při správném dávkování? Prášek “zalepí” vrásky a linky a ony OPRAVDU zmizí. Krém má teple žluto-šedou barvu, která odpovídá světlé pleti Evropanek; velmi lehce tónuje, sjednotí a zesvětlí barvu očního okolí. Kůže je na dotyk i pohled jako povrch matného hedvábí, jemná, kompaktní, s matným leskem. Bonus navíc: hezky chladí. Okamžitě a střelhbitě omládnete o deset let. Můžete natáhnout stínovou linku a vypadnout do práce bez make-upu. Efekt vydrží celý den, i když postupně ubývá (možná jen na mně, protože si hodně mnu oči a používám umělé slzy). Dá se kdykoliv lehce domáznout (dávka je minimální, oproti ranní aplikaci).

rexaline_hydra_zoom_detail_4

Jestli chcete makeupovat – prosím. Korektor i sypké věci na hedvábí hezky drží, na hladkou plochu se dobře nanášejí a hladce také vypadají a získají ten matný lesk. Trvanlivost je stejná, jako na krémovém/gelovém hydratačním podkladu, nebo spíš lepší. Přes tuhou&práškovou konzistenci není na pleti dusivý; neucpává póry, nevytváří potivý film, nedráždí, nemusí se odličovat.

Za mne ***** z *****. Není to na denní použití, aspoň ne pro mne: já ty instantní hydratáče moc neuznávám; preferuju výrobky, které nejen dělají efekty, ale i vyživují. HYDRA-ZOOM prý taky, ale já ten pocit nemám. Přijde mi, že puding musí v dlouhodobém hledisku pokožku vysušovat a zanášet linky a tím je zhoršovat. Je to jen můj pocit, ale subjektivní pocity jsou podstatou recenzí, že. Nejdéle jsem ho používala asi dva měsíce v kuse, neublížil mi, takže jde pravděpodobně jen o můj pocit, zkuste si to sami. Nicméně při použití párkrát do týdne je senzační, dává mi sirky do očí po probdělých nocích s burčákem a takovýma jinýma zdravýma věcma.

Rexaline HYDRA-ZOOM po modernizaci koupíte pod pseudonymem HYDRA-RADIANT, nebo slabší HYDRA-DOSE, případně oční verzi s přídavkem reflexníxh pigmentů HYDRA-EYEZONE. V mnoha Sephorách ale narazíte ve výprodeji Rexaline za pár korun ještě na starý HYDRA-ZOOM. Za pár korun znamená asi za 20% původní ceny, to stojí za zkoušku; chemie “Rexaline Complex” je to tak totální, že se expirace bát nemusíte, tohle klidně můžete odkázat vnučkám.

Jo, a ještě něco: Rexaline je absolutně hyper-hypoalergenní, to vám říkám já, alergik na vodu v každém novém bytě a polibky každého nového muže.

podpis_ROM

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..