TAG: kolik omýtne zedník za hodinu?

Ráda se dívám na slova, přes která ke mně chodí čtenáři z vyhledávačů a bavím se hádáním, co je ke mně asi přivedlo. Nechápu, jaktože na ostatních blozích se setkávají celkem slušní lidé, zatímco sem, do vysoce kultivovaného parfémového prostředí, se stahují samí pederasti. Nejfrekventovanějšími termíny u mne blogu jsou totiž slova PENIS a HARÉM.

Docela by mne zajímalo, KDO hledá. Ptala jsem se holek v práci, jak často na netu hledají pekne vyšportované penisy. Prý vůbec. Řekly by mi to. Podezřívám jedině Zuzu, že se občas koukne na mužský akt penis, tady to  stylizovane ukazovani penisu bych byla ochotná považovat za hledání materiálu do seminárky pro studentku kreslení, ale u těch dalších (detaily muzkého penisu na foto, pekne vyšportované penisy, silní naked muži s penisy, mužský akt penis) mám podezření na muže; a u tohoto jsem si pohlavím zcela jistá: polohy pro malý penis – pohlaví silnější (leč drobnější). A tady tipuju vášnivého gaye z Hané:  africké nahé muž. Samozřejmě, že vím, co je sem přivádí a jsem pyšná, že je kultivuju!

Samuel de Cubber

Samuel de Cubber

S harémem se to má tak, že Frangipani se stalo obrazovou základnou pro jistou slovenskou diskusi o seriálu, který se odehrává ve středověkém Turecku. Ani by mne to nenapadlo, ale můj slovenský kolega se zamiloval do jedné z hlavních hrdinek, zrzavé ruské sultánovy odalisky, což má být zřejmě Roxelana a pořád o ní mluví. A tak denně u mne seriálové fanynky hledají skutečný život v harému a věřím, že u fotek harem sultana sulejmana, řád v harému, jak žily ženy v haremu za života sultanů, syn sulejmana opilec zamáčknou nejednu slzu nad těžkým životem cariyeler. Kromě téhle, ta asi hledá práci a mám podezření na jednu bloggerku: nábor žen do haremu. Po pravdě harémová tématika u mne vede asi tak o 50% nad penisy, ale ty se mi pro vás zdály zajímavější.

Pak tu máme gurmánská témata. Vím, kde se tady vzala kuchařka, co hledala, jak se dělá maková nádivka, merunky pqst jsou v každé druhé vůni (nebo třetí), tohle: žeru sladkosti hledala moje sestra, tohle: marcipan z marshmallow nějaký můj nepřítel (hnusnější než tohle už můžou být jen dršťky); kuřecí s kešu oříšky si přál někdo, kdo má stejnou zálibu v bílém sexu, jako já a ze stejného soudku přišel dotaz jak se jí sušená sépie, jakkoli se to zdá divné. Staromilci přišli přes cokolada v rohlíku (taky jste ji dostávali na základce na svačinu? Koho by tehdy napadlo, že gumák s plátkem čokoládové pochutky je parodie na pain chocolate?). Přemýšlela jsem jen chvilku o krokař krůta nadívaná, k té vede zkratka od USB. To mám za toho pasáka s pilou, že? Aspoň na jedno heslo ve stravovací kategorii dokážu reagovat hned: co se vyrabi z rybich hlav – no přece tohle! Ovšem: frangipani rizky – to je na naši počest?

Zajímavé je, že v kategorii “překlepy” nejsou žádné hezké vůně; téměř bez výhradně jde o: laboutainky, jak se čte česky bottece veneta, boty lobotynky; nechci podléhat stereotypům o barvě vlasů, ale nehledají tyhle holky spíš boty lobotomky? Specialitou jsou OPAKUJÍCÍ se překlepy frangiúani, frangipahni apod., u kterých nevím, jestli si je nebrat osobně, zda to nejsou skryté vzkazy. Na překlepy volně navazuje kategorie “nákupy”, kde si hedači položili dotaz a rovnou odpověděli: kde koupit birkinku? tuzex.

Cestování a zahraničí je spíše milé, poteší mne vzkazy typu 斯里蘭卡  nebo hvor kan man købe constance carroll jeer parfume, o environmentální stopa lanzarote jsem ze zmiňovala tady.

Jestli spolu souvisí odkazy jsem marquis de sade a betonová postel netuším, ani mne nepadá, kdo by se za markýze mohl vydávat, i když vím, co nosí; ovšem je mi jasné, že neverbální projevy hlazeni plese hledala nějaká frustrovaná asistentka plešatého šéfa a je taky možné, že to završila odfrknutím blbeček, které doufám bylo završeno zjevením fotky jejího hrozného plešatého bosse v googlu.

hum

Vzkaz chci tě mít u sebe si osobně beru, ten se mi líbí; zpocená ne, proti tomu tady bojujeme! Termíny historia drog pravek a jeskyně spolu mohou souviset, ovšem co vede člověka, který hledá jeskyni, kde by si šlehnul, aby kliknul na toto?

Už se pomaličku vracíme do parfumerie: allegorie zemědělství, zřejmě počin Guerlaina na rok 2014, až ho koupí Andy Babiš. Vím, že vy víte, že mumifikovaný mnich ve flakonku fakt existuje. Myslím, že nesladek je dobrý výraz pro parfémy bez vanilky; nevím, jestli to byl původní význam, ale asi ho zařadím do slovníku.

To byl výběr toho, co mne zaujalo (kromě těch penisů, ty jsou zde jen kvůli vám, samozřejmě). Na závěr mám na vás dva dotazy, které nedokážu při nejlepší vůli zodpovědět. Zřejmě sem zabloudily:

 1. zednik omytne za hodinu?
 2. kdo jo florencie?

podpis_ROM

Díky za tag přítelkyni USB.

allegorie zemědělství

You may also like...

4 Responses

 1. Kateryna napsal:

  Romano, ve které recenzi si použila termín “betonová postel”?

 2. dzona napsal:

  Tak to mě osvěžilo. Hlavně už vím, co do textů zabudovat. Inspiruje mě hlavně allegorie zemědělství, mám hned několik nápadů na vůně. A hlavně si šplhneme, až i nás koupí Andy.

 3. Sedmi napsal:

  to je dobry 😀 asi se taky podivam, co u mne kdo hleda…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..