• Vánoční dárky na poslední chvíli

Nechce se mi věřit, že jsou na světě lidi jako já, kteří kupují dárky na poslední chvíli…ale asi jo. Vy taky?

Nechávala jsem si nákupy dárků do Paříže, kde jsem měla už dnes procházet. Jenže Žaba přišel včera ze školy s blbou nemocí, takže leží v posteli a já ze žalu nakupuju, aby to kurýři stihli do Vánoc. Chcete vidět co?

Nabízím, co jsem si naházela do košíků já a čemu se budu věnovat tento víkend: VÁNOČNÍ NÁKUPY!

KOSMETICKÉ DÁRKY

ZÁHIR – Omlazující přírodní kosmetika

Tuhle marockou parádičku známe všichni a jejich zázračný opunciový olej na oči asi nemusím zmiňovat. Máme tady i recenze, ale za mne, kdyby vybrat jeden výrobek, tak OPUNCIÁK! Je univerzální, co se týká typu pleti a věku, nemůžete šlápnout vedle. A pozor: mimo očí omlazuje i okolí rtů, takže pro kuřačky (ale vy nekouříte, že?) je to MUST, i jako prevence.

KOSMETIKU ZÁHIR KOUPÍTE ZDE

DIOR do každé rodiny!

Kdo sleduje můj instagram, tak už ho viděl mockrát: cukrový scrub na rty. Je to fantastická, klasická oblíbená Diorovská pomádka Addict v barvě 001 (světlounce růžová), ale navíc obsahuje krystalky cukru. Krystalky při každé aplikaci jemně obrušují rty, ale pomádka funguje, jak má: jemně tónuje (ta barva přechází na rty jako tint), ale hlavně léčí a zjemňuje. Tímhle si dám dohromady suché rty za jeden pracovní den, stačí 3-4 natřít. Drží výborně, i při jídle, ale se rty přirozeně nasytí, takže pak už jí není tolik potřeba. Myslím, že to je věc, za kterou jsem letos utratila nejvíc peněz: protože je neustále ztrácím, kupuju si skoro každý měsíc nový :(. Na Dioru stojí 39 €ur, ale s vánočním kódem 15COS na Notinu je teď (dnes) za 675 Kč.

SUGAR SCRUB DIOR KOUPÍTE ZDE

Šampaňské ke snídani

Jako doslova: zubní pasta ECODENTA ve zlatém obalu a s příchutí šampaňského. Drobnost, která potěší každého. Akorát vás cestou do práce nesmí zastavit policajti.

ŠAMPAŇSKOU PASTU KOUPÍTE ZDE.

Ecodenta Toothpaste Sparkling Bubbles 75 ml zubn� pasta unisex

Pevný parfém Alien

Nechápu oblibu této vůně, ale kdo jsem já, abych kritizovala slavného Aliena! Pevné parfémky mám ráda, nic to nestojí, nic neváží, dají se nosit pořád v kabelce, jen tak pro radost. U solid perfumes jde o to, že voskový – mastný materiál uzamkne molekuly vůně a pouští je jen pomaličku a jen do blízkosti uživatele. Člověk si voní jen sám sobě pro radost. A v případě Aliena ta intimita dělá radost i lidem okolo.

PEVNÝ PARFÉM ALIEN / THIERY MUGLER KOUPÍTE ZDE. 

 

 

Levandule na spaní i do práce

Vůně levandulového mýdla, na rozdíl od levandulových pánských parfémů, voní každé ženě. Tady se podařilo to překlopit do flakonku.

LEVANDULOVOU TOALETKU KOUPÍŠ ZDE

K čemu je vlasová mlha?

K tomu, že když se nemůžete nastříkat na tělo, navoníte si vlasy. Třeba když máte alergii nebo když jdete na sluníčko. Anebo když máte toaletku na těle a chcete ještě oslnit okolí voňavým závojem z deky. Pro někoho, kdo miluje tuhle vůni, je vlasová mlha za pár korun a v nádherném flakonku skvělým doplněním produktů na poličce.

VLASOUVOU MLHU VERSACE KOUPÍTE ZDE

 

Nivea, what else!

No já nevím, co k tomu ještě napsat – prostě nezapomeňte na Niveu.

TOALETKU NIVEA KOUPÍTE ZDE

Posh designér Kurkdijan

Neumí jen vůně, ale taky šperky, doplňky a kabelkáče. Tenhle luxusní kabelkový atomizér je contemporary snobárna. A lidi to maj rádi…

Kurkdijan FAKON KURKDIJAN KOUPÍTE ZDE

 

Něco voňavého do domácnosti

Pořiďte si vinohrad

Napadá mne jediná situace, kdy někdo potřebuje, aby to u něj doma vonělo vínem. Kdo se pitím vína netají, u toho to voní vínem normálně. Kdo se tím tají, tak asi nebude chtít, aby to u něj bylo cítit. Tak snad jedině ten, kdo se tím tají, je to cítit a potřebuje to svést na bytový sprej…no každopádně, jako dárek mi to přijde celkem vtipné a vůni červeného vína má rád každý. Svědomí obdarovaného ať už se s tím nějak popere… Laboratorio Olfattivo je špičková niche značka, rozhodně obstojí i vedle Diptyque, nestyďte se obdarovat milovnice niche tímhle, to bude trefa.

SKLÍPEK V DIFUSERU KOUPITE ZDE

Fík do prádla

No a když je řeč o Diptyque: zeleno-mléčný fík je bestseller, který je proslavil po celém světě. Tahle verze visačky do prádla je takovým velmi noblesním doplňkem a pokud nevíte, kudy kam, tak sem.

VŮNI DO PRÁDLA DIPTYQUE KOUPÍTE ZDE

Makronky a perníčky nepečte

Doma to má vonět Vánocema, tím se myslím především sladké jídlo a kostel. Předpokládám, že obojího se nám v poslední době nedostává. Takže máme instantní vánoční atmosféru v lahvičce, plnou koření a kadidla a jehličí a kandovaných pomerančů a perníčků a v krásném flakonku z benátského skla. Neuklízejte, nepečte, kupujte difuzéry!

DIFUZÉR S VŮNĚMI VÁNOC KOUPÍTE ZDE

Pořádek ve voňavkách

Abyste nemuseli uklízet, chce to celoročně udržovat. Milovníky voňavek neodkladně provázejí závěje vzorků, které se pak válí všude. Můžete jim nenápadně naznačit…zakoupením pořadače (já jich mám více, samozřejmě).

POŘADAČE KOUPÍTE V lidl-hop.cz – LIVARNO home Kosmetický organizér

 

Voňavky pro náročné a cestovatele

Návštěva arabského súku

O arabských parfémech se pořád mluví a hodně lidí je chce vyzkoušet. Mám zkušenost, že voní většině lidí, ale málokdo je dokáže nakonec nosit. Na ulici se s nimi téměř nesetkáte. Nicméně nádherné flakony trůní pyšně na poličkách, jako artefakty z vánočních pohádek.  Kdo rád jezdí do Egypta, Turecka, Tunisu… tohle vždyky ocení. Zaujala mne tahle krásná sada, kterou můžete darovat celou, nebo po jednom.

SADU ARABSKÝCH VŮNÍ KOUPÍTE ZDE

Život u jezera Garda

Je to malá značka a je to italské a je to levné a voní to po květinách a ovoci apeninského polostrova. Co je to? Cestovatelské vůně Aqua del Garda přinášejí takové jednoduché kompozice na téma “la dolce vita okolo jezera Garda”. Úroveň slušná, balení krásné, téma nejmilovanější… Mně se nejvíc líbí kosatec a pomerančový květ a taky tuhle kombinaci doporučuju jako bezpečné parfémové vody.

ITÁLII V LAHVIČCE KOUPÍTE ZDE

 

Tom Ford za 880 Kč + luxusní pleťová maska ZDARMA: Yes!

Tady ho máte, roztomilé 50 ml balení luxusního třpytkatého oleje s vůní – co vůní, s hitem! – Soleil Neige, krásná letní parfém s bílými květinami, citrusy a kosatcem . PLUS JAKO DÁREK  TAHLE LUXUSNÍ PLEŤOVÁ MASKA ZDARMA

 

FORDA KOUPÍTE ZDE

 

AFTER CHRISTMAS kalendář od Sephory

…mě baví, a už je taky ve slevě: má nahradit strádání všem nám, co jsme nestihli/y advenťák, nebo nás neuspokojil. Pokrývá dobu mezi svátky takže prima pro týden relaxace!

POST-VÁNOČNÍ KALENDÁŘ KOUPÍTE ZDE


Nezapomeňte se podívat taky do SUPERMARKETU na aktuální slevové kódy pro poslední předvánoční týden!

Odkazy jsou affiliate. Nabídky a ceny platí v den vydání článku. 

You may also like...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..