LADYBOX červenec 2013: Tři minuty radosti, den otrávenosti

Na konci článku se budete smát, ale aťsi.

Nejdřív se budete smát tomu, že jsem si pořídila Ladybox. Prý “bude tam super přírodní kosmetika, co určitě neznáš!”, tak jsem podlehla. Krabici jsem si vyzvedla cestou na výlet.

Zámek na konci galaxie Prágl.

Zámek na konci galaxie Prágl.

Našla jsem tam tubu nějakého celkem zajímavého šamponu nějaké celkem zajímavé berlínské značky, fajn, přírodní kosmetika, a hromadu pro mne zbytečné kosmetiky a šminek v nehodících se barvách. Hned mne napadlo, že jsem pako, že jsem se nechala nachytat, jsem dospělá žena a přece už vím co chci, a nemusím si kupovat krabice vzorků kosmetiky, kterou si stejně nikdy nekoupím. A komu asi dám teď  ty blbosti? Jako fakt velkou radost mi udělalo to burizonové kolečko v čokoládě; čokoládu normálně nejíme, ale Žaba (to je můj syn) má zítra narozeniny, tak jsme cestou na zámek ve Ctěnicích “na koníky” trochu slavili…no prostě jsme s Žabou každý jedno kolečko sežrali. Tři minuty čisté radosti.

A zazdili jsme to narozeninovou zmrzlinou.

A zazdili jsme to narozeninovou zmrzlinou a americkou limonádou.

Zaparkovala jsem před zámkem, je tam malé frekventované parkoviště pod kamerami, vedle celkem rušné cesty, krabici jsem zase sbalila do kartónu a nechala ležet na sedadle. A pod něj jsem strčila bílý pentachord, kterým jsem se zrovna stříkla, nechtělo se mi s ním tahat.  Já vím, nikdy, NIKDY to nedělám, ale ta krabice nevypadala zvlášť atraktivně a když je to tam tak na ráně… dopadlo to, jak předpokládáte.

autovJsem ráda, že mám vyřešený problém s tím, komu dám ty blbosti. Musím se smát při pomyšlení, jak nějaký smrdutý bezdomovec vybalí tu hromadu šamponů a sprcháčů, bude asi hodně kulit oči. Dokážu si pomstychtivě a živě představit, jak si voskuje obočí a fousy se zaschlýma nudlema tou stejnou kosmetikou, jako nejšpičkovější české blogové Barbíny. Věřím, že se bude snažit vlastní bio-vůni “Stoleté ponožky&pelech pod mostem vintage” vyladit Tauerem. Nemám okno, ale chechtám se.

auto-D

Později večer jsem si uvědomila, že zmizel i Žabův milovaný kufřík s Eiffelovkou ze zadního sedadla. A to mne mrzí hodně a Žaba, až na to přijde, bude možná i plakat a nevím, jestli to spraví zakázaná zmrzlina. Kdybyste ho někde viděli, máme zájem, i když to bude ten náš vlastní z druhé ruky (kufřík, ne Žaba). Kam, doprčic, bude bezdomovec nosit Žabův kufříček s Eifellovkou, do Prčic?

auto-kufrik

Jedno pozitivum: kdo mne vytáhl z louže? Servis Auto Čako. Odvezli auto a sklo mi vymění z protekce v tak strašně krátké době, že mi o tom zakázali napsat, protože by to chtěl každý.

Nějaké poučení na závěr? No co asi, určitě jste si už odvodili sami: nikdy nekupovat Ladybox!

podpis_ROM

You may also like...

13 Responses

 1. Je mi to líto…
  A Žabě opožděně gratuluju k narozkám…

 2. cerna moora napsal:

  Hustý :/ Viděla bych to ale spíš na nějakou smažku. Takový dokreslení obočí se určitě hodí.

 3. molie napsal:

  Kufr se pokusim sehnat, snad ho jeste maji. Aby to Zaba neobrecela. 🙂

 4. tutto bene napsal:

  Rozesmálo mě to, protože to bereš s nadhledem a protože si dost dobře nedovedu představit partu bezdomovců s takovým lupem.
  Žabovi vše nej! Možná až pochopí, že za kufřík, potažmo něco jiného je ZMRZLINA, bude ztrácet věci rád.

 5. Lenka napsal:

  Tak to vážně nase..! Vím, že tu nemáme být sprostí, ale jak nemáme být sprostí, když nějaký zhulenec udělá tolik škody? A klobouk dolů před Autočakem!

 6. Regına Nıne napsal:

  Loupežník ten kufřík pravděpodobně někde potom zahodil. Taková škoda! Tauera taky.
  Žabovi vše nejlepší!

 7. Kateryna napsal:

  Mě to nerozesmálo, mě to rozesmutnilo.
  A vše nejlepší Žábovi!

 8. dzona napsal:

  To je hodně vtipný fejeton o tom, co se ti včera stalo. Ale mě se to směje, když nekupuju ladybox,co…
  Třeba si toho Žába nevšimne, že mu zmizel f¨kufřík. V tomhle věku se toho tolik děje a je tolik jiných rozptýlení. Kolik mu je? Čtyři?
  Větší chudák bude Andy Tauer vyměněný za jedno pivo.

  • Romana napsal:

   Žabovi jsou dnes čtyři! Nevím, jestli zapomene, on s ním i spával. Zatím budeme říkat, že je zapomenutý u babičky a snad ho seženeme.
   S tím Tauerem si nejsem jistá, jestli by do toho vůbec někdo jedno pivo investoval; jak znám české parfémové obecenstvo. Vzhledem k tomu, v jakých rukách to pravděpodobně skončilo, předpokládám, že placatka včera kolovala kolem ohně a bezdomovci dnes krkají pačuli a sicilský bergamot.

   • veraki007 napsal:

    Moji dcerce byly vcera ctyri:-) Timto Zabovi prejeme opozdene vse nejlepsi a doufam, ze kufrik sezenes. Ja jdu dnes kupovat panenku, co jsme videly minuly tyden za vylohou…dostala od babicky penize.

    • Romana napsal:

     Veraki, taky přejeme malé Veraki všechno nejlepší! To je prima věk, ty čtyři roky, jak si to myslí, že už to všemu rozumí, že jo? 🙂 Teď je na dva týdny na prázdninách u moravské babičky a už se mi stýská po těch jeho odborných disputacích. Nebo to mají jen kluci, holčičky jsou v klidu, malé dámy? (Jo, a prý si tam našel holku, říkala babička.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..