#vanoce2013 HARAJUKU pro vnučku nebo kámošku (za 199,-Kč)

Má-li vaše vnučka nebo spolužačka na střední  apoň jeden cvoček v tlamičce či pupíku, ocení praštěný Harajuku parfém. A vůbec si nebude myslet, že flakon je uhozený a nevkusný kýč, protože symbolizuje životní postoj. Harajuku jestyl rebelující japonské mládeže, která vypadá opravdu (opravdu, opravdu) nekonvenčně. Pro nás staré: prostě takový punk, chápete, depešáci, ne?

harajuku-ads-4

Jedna plastová dívka Harajuku špuntuje každý flakon parfémů slavné zpěvačky Gwen Stefani z kolekce Harajuku Lovers. Kolekce začala v roce 2005 pěticí holek. V jejich čele stála G, sama blonďatá Gwen, za ní čtveřice jejích doprovodných zpěvaček: Baby, Music, Lil´Angel a Baby. V následujících letech přišly vůně ztělesňující kapelu v různých situacích, třeba  Gwen na sněhu, hříšná Baby nebo Lil´Angel se opaluje. Kolekce skončila v roce 2011 a mně je to trochu líto, byla zábavná (jo, vlastním G a Music).

harajuku-girls-gwen-stefani1
Za plnou cenu bych si tohle nikdy nekoupila, přestože ty vůně nejsou na drogerii vůbec špatné. Jenže na Moravě existuje jedna fajn drogerie, kde můžete pořídit 10 ml testery z první kolekce Music a Lil´Angel za prímových baťovských 199korun. Že je desítka je málo? Stejně jde o toho panáčka. Tak kupte oba!

Kupte jí to, než si pořídí další piercing.

Kupte jí to, než si pořídí další piercing.

A protože je to drogerie, můžete si do balíčku nechat přibalit Domestos, odflekovač a žiletky na nohy nebo nějaký žertovný dárek (které se mi moc žertovné nezdají, mimo tohoto, protože to je vážná věc) a budete mít navíc pocit užitečného nákupu a umořeného poštovného.

vmd_harajuku

  • Krátká charakteristika vůní a odkazy:

Lil´Angel: celkem jemná ovocně-růžová vůně. Dominantní jsou maliny a kyselkavý ananas a lehce připomíná Babydoll od YSL. nákup ZDE

Music: sladké šťavnaté broskve, jasmín a vanilka. Poněkud výrazná, ale neobtěžující, lehce gurmánská. Kupujte ZDE

PŘEHLED VŠECH TIPŮ NA DÁRKY NAJDETE ZDE.
podpis_ROMZdroj obrázků: Coty, VMD a internet

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..