• Let’s go SHOPPING: Artisan se slevou 50%

Aktualizováno: vzpomenet si na vánoční tip ze začátku listopadu na krásné dárkové krabička L´Artisan Parfumeur? Tak jsou tady znova a za polovic! Báječná nabídka, hrrr na ně!

Nabídky najdete na stránkách L´Artisan a tady je původní článek:

6. listopadu 2013: #vanoce2013 L´Artisan – objevte vánoční Paříž (875 – 2875,- Kč)

Jestli vás taky svádí vybírat si dárky pod stromeček především pro sebe, tak mám pochopení. Však nejlíp se vybírají dárečky pro toho, koho dobře znáte a navíc víte, že byl celý rok hodný, takže si to zaslouží. Tak to napište na papír a zastrčte ho za okno, ať si ho váš muž ráno všimne, bude vám vděčný, že jste mu ulehčila práci, že nemusí nikam chodit, jen to odklikne na netu a za minutku může pokračovat  ve sledování novinek z Formule1 nebo prsatých krásek, co postují kámoši z motofóra. A nakonec: největší radost stejně bude mít on sám, když budete mít pod stromečkem vy, milé dámy.

Co jsem si tedy vybrala pro sebe, pro náročnou sestru nebo maminku? Vánoční sadu L´Artisan Parfumeur.
L´Artisan nabízí tři krabice s parfémem a mlékem a jednu velkorysou vzorkovou sadu. Po otevření krabic s parfémy se můžete pokochat pop-up vyskakovacími dominantami vánoční Paříže. Voňavka s výletem!

V krabici MÛRE ET MUSC EXTRÊME GIFTSET najdete Eiffelovu věž, Vítězný oblouk a Operu* a taky 100ml EdP a 100ml tělového mléka. Cena setu je 115€, což je oproti běžné ceně 110€ za samostatnou 100ml EdP velmi elegantní!

MURE_ET_MUSC_christmas_set

Invalidovnu a jiný pohled na Vítězný oblouk** najdete v krabici LA CHASSE AUX PAPILLONS GIFTSET. A taky 50 ml EdT a 100ml luxusní body lotion. Cena je 80€, běžná cena samostatné vůně je 75€.

LA_CHASSE_AUX_PAPILLONS_christmas set

Třetí sada s 50ml EdP NUIT DE TUBÉREUSE GIFT SET a 100ml jemného tělového lotionu ukáže ruské kolo na náměstí Svornosti, typický pařížský sloup a fontánu Saint Michel***. Stojí 90€ a oproti běžné ceně samostatného parfému zase zaplatíte navíc jen 5€.

NUIT_DE_TUBEREUSE_SIDE_OPEN
A jestli si chcete udělat jen takovou malou radost, sáhněte po DISCOVER SET. Za 40€ dostanete celkem 28ml ikonických vůní L´Artisan Parfumeur v kabelkových flakonech á 7ml. V sadě najdete:

    •Mûre et Musc (Eau de Toilette)
    •La Chasse aux Papillons (Eau de Toilette)
    •Premier Figuier (Eau de Toilette)
    •Nuit de Tubéreuse (Eau de Parfum)

DISCOVERY_Set_l artisan

Sady se dají koupit buď přímo v buticích, komu by se letos poštěstilo (vlajkový butik za Louvrem má nový kabátek, rozhodně se běžte podívat), ve spolupracujícíh e-shopech anebo přímo na stránkách L´Artisan Parfumer – Christmas sets, odkud si to ovšem musíte nechat poslat ke kamarádům z okolních zemí, do ČR nedoručují.

Přidávám francouzské názvy pokladů z vašich krabic pro vaši ještě větší francouzskou radost:
*La Tour Eiffel, L’Arc de Triomphe et l’Opéra Garnier
** Les Invalides, L’Arc de Triomphe
*** La grande roue de la Concorde, de la fontaine Saint Michel et d’une colonne d’affichage typiquement parisienne

podpis_ROM

Zdroj obrázků: l´Artisan Parfumeur

You may also like...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..