#vanoce2014 Atelier Cologne – pouzdro z kůže s vaším jménem

Zajímavé a nenápadné vůně Atelier Cologne se už dlouho nabízejí v sadách, kde můžete získat k plnému balení 200ml zdarma kabelkový flakon 30ml vybrané vůně v ručně šitém koženém poudzdře s personalizací: vaše jméno vyvedené v kovovém termotisku. Nově teď nabízí Atelier Cologne samostatně možnost získat samostatně kožené pouzdro za 20€.

case_atelier_cologne pouzdro_atelier_cologne_1Vybírat můžete ze 7 barev pouzder, 2 barev potisku (stříbrné, zlaté), 2 fontů a umístění si vybrat vertikálně nebo horizontálně a objednávat TADY.

 

Hodí se třeba k discovery setu Coffret Collection, do kterého si můžete vybrat 6 různých vůní ve 30ml cestovních flakonech a jedno pouzdro i s personalizací dostanete zdarma. Celá kolekce (celkem 180 ml) stojí 195€, což si přímo říká o rozdělení mezi různé kamarádky, švagrové, tetičky, babičky…a některé z nich, třeba hodná tchýně, můžou dostat vůni i ve vlastním pouzdře.

coffret_collection_3[1]

Nebo taky k sadě dvou 30ml  vůní Ecrin Duo, která stojí 100-120€ (podle vybraných vůní) a je k ní jedno pouzdro zdarma.ecrin_duo_2[1]Bohužel, distribuce po Evropě probíhá z evropského shopu ve Francii a francouzský dopravce Collissimo zdatně sekunduje cenám českých a italských pošt a kurýrů, takže cena delivery je nehorázných 19,50€. Ale pokud se chystáte do Paříže na Vánoční trhy (stojí to za to, obzvlášť jestli budete mít krásné slunečné počasí, jako my loni), pouzdra vám v butiku udělají na počkání. A jestli se pořád nemůžete rozhodnout, objednejte si vzorečky lákavých vůní – viz můj poslední článek o Sous le Toit de Paris / Atelier Cologne.

podpis_ROM

 

You may also like...

1 Response

  1. Sedmi napsal:

    smarja, ja snad pujdu radsi od toho, cetla jsem tam pouzdro z vasi kuze… uf…..

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: