#vanoce2014 HERMÉS hračičky

Hrozně špatně odolávám oranžovým krabičkám a hranatým flakonkům. Zrovna včera jsme vedli zasvěcenou debatu, jak v tom mainstreamu málkterá značka dokáže jít svou vlastní cestou a budovat svým vůním nějakou tvář, která by byla u každé vůně signifikantní (jako: nadechnu se – ááá, tohle bude nějaký Dior/YSL/Versace/Armani…). A jako jednu z mála jsme vyhodnotili Hermés, a to především díky dvornímu parfumérovi J-C Ellenovi. Jeho supervymydlené, čisťounké vůně, v mnoha z nich charakteristická kapka kardamomového sirupu, můžou sloužit jako podklad pro kurs budování brand atributů v parfumerii. Tak jsme si zafilosovali, probrali jsme novou Hermessenci Cuir D´Ange (dechberoucí kožená kráska, v sobotu se těšte na recenzi) a já jsem nakoukla na stránky Hermés, co nového…a Vánoce mám v suchu. Vytisknu to všechno a dám do obálkyy za okno pro Ježíška a můžu si užívat v klidu vánoční úklid a pečení.
1. tip: mainstream v dárkovém COFRET NOMADE
Kdysi jsem měla mánii sbírání cestovních 15ml flakonů všech Jardins a Kelly…a bylo hrozně těžké tyhle hotelové miniatury (Hermés je dodává do několika luxusních hotelů jako součást sady toilletries, které zákazníci najdou v koupelně) sehnat. Díky vynikajícímu nápadu udělat levnější obdobu oranžové krabičky Hermessence, ale dnes si do coffretu za 88€ můžete naporoučet cokoliv ze současných devatenácti mainstreamových vůní Hermes. Lahvičky i krabička jsou stejné, liší se barvou pytlíčku.
coffret nomade hermes
No, mne už chytili. Jestli vás ne, tak se podívejte na všechny ty flakonky…kolik vám jich chybí do sbírky?
hermes_coffret_nomade
 
 
2. tip: kožené kabelkové balení PETITS VAPORISATEURS EN CUIR
To už je dražší sranda, ale WOW efekt pod stromečkem je zaručen: kabelkový flakon v koženém obalu o obsahu 75 ml si můžete vybrat k jedné ze pěti nejprodávanějších vůní Hermés (Caléche, Kelly Caléche, Eau de Merveilles, Rouge Hermés, 24 Faubourg). Kožený flakon plný vůně stojí 240€, náplň kterékoliv z nich pak už pouze 90€. Barvu obalu z telecí kůže můžete zvolit růžovou Crevette, žlutou Soufre, tyrkysovou Bleu de Galice nebo hnědou Chocolat; bohužel Hermes oranžová, která by se líbila mně (k vůni Kelly Caléche) v nabídce (zatím?) není.
PETITS VAPORISATEURS EN CUIR hermes (1) PETITS VAPORISATEURS EN CUIR hermes (3)
Kožená bundička flakonu je ušitá ze strukturované kůže Cuir Veau Epsom, ze které se šijí kabelky Kelly a Birkin a je velmi odolná proti poškození.
epsom kůže
3. deodoranty ve skle
Zatím jen stovky Caléche za 46€ a Eau de Merveiles za 40€ v krásných bledých lahvičkách.
deodorant caleche deodorant merveilles hermes
Vybrali jste si dárek pro někoho blízkého? Nabídka poněkud náročnější, ale s trvalou hodnotou (až se mi sem chce strčit smajlíka, vybrala bych si toho s mrkajícím očičkem).
podpis_ROM
 
 
 
 
 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..