• Vánoční niche SENS UNIQUE BOX – honem honem, ještě to stihnete!

Elegantní krabice plná vzorků nejvybranějších nichovek rovnou z Paříže může ještě letos přistát pod stromečkem s vaší jmenovkou! Teda co to kecám, samozřejmě dárky kupujete těm druhým…teda…no prostě pošlete odkaz manželovi nebo milencovi, to je jedno, ale hlavně ať se k tomu postaví jako muži a objednají HNED! Aby se to stihlo. A kdyby frflali, mám pro vás kouzelný chlapský argument: “poštovné zdarma!”
49-thickbox_default
Sens Unique, jedna z nejvybranějších pařížských niche parfumerií, totiž právě teď spouští předplatitelský program: každý měsíc si zvolí Sens Unique jedno téma jako inspiraci a vy dostanete v elegantních krabičkách 5 vzorků tematických niche vůní a šestý off topic jako překvapení.
50-thickbox_default
Můžete si předplatit třeba jen jednu krabici, nebo vybrat  půlroční předplatné a pokud si vezmete roční, tedy 12 krabic, vyjde vás jeden box jen na 12€, čili jeden niche vzorek za 54 Kč. To je ovšem cena úžasná! Majitelky butiku se snaží demokraticky vyhovět zákaznicím z celého světa, a tak nastavily cenu za poštovné stejnou do Francie, jako do Evropy či Ruska – čili naši oblíbenou ZADARMO!
Když objedná(te) teď, dostanete snad krabici ještě před Vánoci, pokud se Santa nespikne s PPLkem a Českou poštou. Jinak budou vždy krabice chodit do 10. dne v měsíci.

  • OBJEDNÁVEJTE TADY na webu Sens Unique , kde najdete i detaily o cenách různých typů předplatného – stránky jsou pouze ve francouzštině, za což se Sens Unique omlouvá, ale jsou dostatečně intuitivní.

Foto: Sens Unique

Foto: Sens Unique


Já k tomu mám ještě jednu poznámku: majitelky butiku Eléna a Renata jsou známé osobnosti niche světa; tak známé, že Mirka s Renatou už i nějakou skleničku vypily. Jejich parfumerie v Paříži je vyhlášeným útočištěm všech fanatiků a v létě oslavila 5 let, ta druhá v Caenu je o něco mladší. Daří se jim. Proto se vám nestane, pokud jste náhodou udělaly stejnou zkušenost jako já, že si objednáte The Fragrance Box v UK, zaškrtnete jednorázovou objednávku, nepřijde nic, ale firma si dál strhává z vašeho účtu každý měsíc 15 liber. Na maily nereaguje, telefon neexistuje, facebook půl roku mrtvý… a najednou zmizí web a nikdy nic už nedostanete.
Ostatně – v Paříži jste všichni pečení vaření, tak si Renatu můžete v butiku kontrolovat, stojí to za to, jde o první místo v Paříži, kde se uvádějí na trh novinky a vůbec jsou ty holky takové super…naše, slovanské. Posadí si vás do modrého křesla a pak už dvě hodiny jen vdechujete a valíte bulvy.

Edit – Renata vám vzkazuje: By the way, we try to stay logical so we will translate the description cards in the box in English for orders outside France but if you prefer to keep them in French (because you enjoy/read/speak the language of love) then please do not hesitate to let us know about it in your comments when making the order (you have a special message box which we read ). We hope you will enjoy our selections and all the beautiful things are yet to come

Nezapomeňte: naše vánoční tipy letos najdete pod tagem #VoňavéVánoce2016.
Edit – v pátek ráno mám pro vás připravený voňavý niche dárek, který je úplně zadarmo. Tak se nezapomeňte přijít podívat!

Ježíšku, voň!

podpis_ROM
 

You may also like...

7 Responses

  1. podobka napsal:

    tak… a mas ma na svedomi.. 🙂

  2. podobka napsal:

    Ach dievcata, co mi to robite?!?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..