VELD´S: Prends Moi (třeskutý grep)

srpen 2011
Od Prends moi mne odrazuje několik věcí: ten strašný kosmoplechový flakon, blbý název, vysoká cena a ty kecy (viz níže), zázraky na hubnutí znám a zásadně nekupuju. Vzorek mám už od jara, neláká mne.
Ráno si občas něco ze vzorků stříknu na cestu do práce, dneska jsem v rychlosti nahmátla Prends Moi, jeden střik a hups do auta.
Ta vůně je fantastická. Hned po nastříkání hořký, trpký, slaný, studený, třeskutý grapefruit se strašlivou intenzitou. Tou ledovou perlivostí trochu připomíná DKNY woman, vlastně i tou studenou citrusovostí; oproti ní je ovšem víc hořký a plný, komplexní, nemá tolik složek (anebo jsou zapuštěné do sebe a nejdou rozeznat).
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Intenzita je úžasná, nejen na citrusovku. Jde do okolí, obešla jsem kolegy s tím, že jim má spravit náladu a jestli si všimli, že se jim ztrácím před očima: všichni se smáli, no tak asi jo. Je fakt, že je to taková veselá letní vůně, tak proč by měla někoho naštvat.
Výdrž? Teď je 20:16. Stříkla jsem si na ruku v 8:50. Je cítit. Už nesálá, ale je zřetelná. Dolů jsem nakopírovala návod k použití – podle mne je nebezpečný: postříkat si celé tělo a ještě přes den přiživovat by nepřežili moli v celé vesnici. Viděla bych to na mírnou aplikaci na obvyklá místa oblečeného těla, a to dokonce i pro mne, velkospotřebitele. Zase ale asi nezhubnu na prdeli, no.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
    Účinky:
Neurokosmetický efekt – v momentě, kdy se Betaphroline dostane do kontaktu s pokožkou, přesněji řečeno s keratinocyty epidermu (hlavními buňkami pokožky), spustí Prends Moi uvolňování ß-endorfinů (hormonů štěstí). Dochází k okamžité redukci stresu a navození pocitu pohody, což vede k potlačení nutkavého přejídání či nekontrolované konzumace sladkého.
Lipolytický efekt – při lehké masáži pokožky po nanesení vůně aktivuje Betaphroline v kombinaci s exkluzivním „zeštíhlujícím komplexem“, jenž tvoří kofein, karnitin a sladkovodní řasa spirulina, dva specifické enzymy, klíčové při lipolýze – procesu odbourávání tuků. Dochází k zeštíhlení, viditelné redukci celulitidy a zpevnění pokožky.
    Jak používat
Ke kontaktu vůně Prends Moi s pokožkou by mělo dojít několikrát za den. Je důležité, abyste vůni nanesli na dostatečně velkou plochu těla. Jen tak se uvolní maximální množství ß-endorfinů a enzymů, které jsou schopné ovlivnit náladu, potlačit nutkavé přejídání a spustit proces zeštíhlení.
Ráno nastříkejte Prends Moi velkoryse přímo na tělo, než se obléknete. V průběhu dne vůni znovu několikrát použijte. Aplikujte ji stejně jako toaletní vodu (přes oblečení, na krk, dekolt, předloktí) pro vaše potěšení a nepřetržité uvolňování endorfinů.
Ráno a večer umocněte zeštíhlující účinek vůně jemnou masáží problematických partií po její aplikaci.
    Náš tip
Pokaždé, když máte chuť na něco malého či sladkého i přesto, že nemáte hlad, použijte vůni Prends Moi. Nastříkat ji také můžete na kapesník nebo polštář.
Leda prd.
podpis_ROM

You may also like...

7 Responses

 1. udvouverunek napsal:

  Jop, souhlas s deradem, flakon je asi to jediné, co se mi na ní líbí. Jinak mi přišla moc běžná, nudná, zkrátka nezaujala ani ždibcem.
  Verunka

 2. Vivi napsal:

  Užívala jsem si tuhle vůni asi půl roku, pak se mi omrzela, ale má něco do sebe. Trošku jsem za ten půl rok přibrala, tak nevím, jak je to s těmi zeštíhlujícími účinky…:-D Skvělá a vtipná recenze, jsi talent.

  • Romana napsal:

   No vlastně když se koukám na datum recenze, tak já jsem otěhotněla, když jsm si ji pořídila, tak teda nevím, jestli to s tím souvisí….

 3. Regına Nıne napsal:

  Občas si říkám, že alespoň jedna problematická partie by měla být svatořečena.

  • Regına Nıne napsal:

   No, pokud nebude nikdo pochybovat o její trojjedinosti, mohla by být Problematická partie svatořečena jako taková.

 4. derad napsal:

  Mně se ten flakon líbí a moc. Na fotce to tak nevynikne, ale když ho člověk drží v ruce, působí luxusně.

  • Romana napsal:

   Tohle je strašně stará recenze, myslela jsem si, že je plechový. Teď když ho mám poloprázdný, tak se mi taky líbí, přes to sklo prosvítá hladinka. Akorát mne mrzí, že se dost odírá, kdybych ho denně nosila v kabelce, tak by byl dohola.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..