• Vyhrajte parfém na míru!

Zkuste štěstí a třeba vyhrajete luxus, který si dopřávají dámy high society nebo ruské a arabské princezny. Nebo jste si nikdy nepřáli nechat si udělat parfém na míru? Unikátní možnost získat vlastní parfém v hodnotě 3.000€ – já do toho rozhodně jdu!

Technique Indisréte – Veloutine

Značku Technique Indiscrete jsme tady představovali už mockrát a převratná semišová Veloutine tady dostala jednu z prvních recenzí vůbec. Malá belgická značka s poněkud podivnými parfémy, tak jak to má niche svět rád.

Dostala jsem do mailu nabídku a teď si tedy s nimi můžete zasoutěžit o parfém na míru, který s vámi ve třech krocích připraví Louison, zkušený parfumér a majitel značky. Když vyhraju, tak vám ty kroky popíšu, když vyhraje někdo z vás, doufám, že se podělí.

 

Jak na to:

Objednejte si zde sample kit a dostanete číslovaný kupon. Živé losování proběhne 7/7, první cena je tedy tailor-made parfém, druhá 2 flakony a třetí 1 flakon parfému.

Pokud si do dvou měsíců objednáte na webu plný parfém, cena Sample setu (20€) vám bude odečtena.

Tak hodně stěstí!

 

Upozornění: toto není spolupráce, pouze přepisuji text mailu, který mi dorazil. Do soutěže nejsem nijak zapojená, nenesu žádnou odpovědnost za průběh nebo výsledky, ani nemám žádné další informace. Pro ty musíte kontaktovat přímo zástupce značky. 

Originální text mailu: 


Win a Tailor-made perfume

Who has not dreamed of creating an exclusive tailor-made perfume?
Win a tailor-made perfume worth € 3,000.

Technique Indiscrete opens its laboratory to you and shares its know-how with passion and offers you the freedom to create your olfactory signature!
By drawing on your roots, your olfactory memory, your dreams to express your authenticity and your uniqueness.

Louison, Perfumer creates for you an exclusive formula in your image, a tailor-made perfume in four private meetings. (by zoom, if you are not in France or in Paris).
Meeting: in a one-to-one meeting with the nose, express your tastes, desires, dreams and memories in order to begin imagining your singular fragrance.
Development: The Perfumer then develops three formulas, around very different universes, in connection with your personality and your olfactory profile.

The discovery of your three formulas: you then have the freedom to test and compare the different compositions at home. This is your opportunity to wear, to tame, to love and to criticize your different fragrances.

Le coup de Coeur: according to your intimate feelings, the Perfumer refines the fragrance you have chosen.
To finish, you will choose a name for your fragrance and we will personalize your bottle.

 

How to participate in our competitionFrom May 31 to June 20 for any purchase of a sample kit, you will receive a numbered coupon.
A live draw on July 7 will determine the winner of a tailor-made perfume.1st prize: a tailor-made perfume
2nd prize: 2 bottles of perfume of your choice
3rd prize: 1 bottle of perfume of your choiceGood luck!

You may also like...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..