Jsem bohatá

Na Silvestra si obvykle zrekapituluju to, co mne v uplynulém roce obohatilo a to beru jako základ rozhodnutí pro věci, kterým se chci věnovat v roce novém. Jsem už dost stará na to, abych věděla, že když něco stálo za šrapnel, tak to bude stát za šrapnel napořád a nezmění se to. Nebudu zkoušet Angela ani Lolitu, například.

Nebudu voňavě bilancovat, nevím, co víc, než tenhle blog je přehledem mých nejlepších parfémových zážitků.

Osobní bilance je příliš osobní, ale část, kterou o které můžete vědět a víte, jsou nová setkání, mnohem, mnohem, mnohem významnější, než nové vůně: Dzona, Kateryna, spisovatel Orhan, parfuméři Antonio, Patricia, Elise, Rosa, Valentina, krásný Pierre, Claude, Andy, Vero, Neela…a hromada dalších. Najdete je tady na blogu. To považuju za skutečné bohatství, jak říkala moje babička: “Kašli na diamanty! Vzdělání a známosti ti nikdo nevezme.”

Hodně mne obohatily oblíbené bloggerky Tutto bene, USB, Suzi, Jana, Sedmikráska, Tokijská domovnice.

A hlavně mne obohatili všichni čtenáři tohoto blogu. A hlavně ti, co pravidelně píšou pod příspěvky, dělá mi to neskutečnou radost: Enka Quanium, Vera, Rena, Regina, Mademoiselle M, Chidori, Gorgona, Verunky…

Derada, Blackmolu, Kashiku, Lenku a savu jsem měla už před tím. A přátele ketry, kteří mi opravují chyby a smějí se, když napíšu nějakou blbost. No a co.

Mějte se v novém roce FRAGRANTLY (jak říká Andy) a dělejte jen to, co vás obohacuje.

To vám přeju já & Krtek.

jaro_champagne_krtek

You may also like...

21 Responses

 1. sava napsal:

  Jsem ráda, že jsi spokojená a blahopřeju k té cestě, kterou jsme všichni urazili od modré izolepy až po dnešek 🙂

 2. Lenka napsal:

  Chtěla jsem ti popřát jen samé třešně na dortu, ale ty bys raději sušené švestky a kus uzeného. Tak ti to přeju po celý rok.

 3. udvouverunek napsal:

  Přeju spoustu nových, nejen parfémových setkání! 😉 A mnoho nově nabytých znalostí. V jakémkoli oboru 🙂 A zážitků z cest, to je také tvoje velké bohatství.
  Verunka

 4. mfrohlichova napsal:

  Já Tvůj blog kupodivu objevila až teď nedávno, ale o to více se těším na nový rok a fajn počtení u Tebe. Přeji Ti všechno nej, ať máš stále své milé čtenáře a baví Tě život i blog. eM

 5. Sedmi napsal:

  Voňavý Nový rok 🙂 a už se těším na další články a povídání, nečekala bych, že je svět vůní tak zajímavý 🙂

 6. derad napsal:

  Šťastný nový rok všem!
  Hlavně zdraví a dobré parfémy 🙂

 7. Krásný rok – Tobě, rodině, krtkovi a vůbec… všem…

 8. Kateryna napsal:

  To já jsem osud uplatila dárkovým certifikátem na bezpečný porod, takže to musí vyjít.
  To já díky frangipani jsem úplně nečekaně zjistila, že se můžu realizovat v nehtech. Před rokem bych tomu nevěřila.

 9. dzona napsal:

  Venčení netřeba. Já mám dárkový certifikát, ovci dostane etiiopská žena. Je to promyšlené. Jen bych chtěla občas zprávu, jak se mojí ovci vede. Ale to zatím nefunguje.

 10. dzona napsal:

  I pro mě to byl s Frangipani krásný rok, strašně mě nadchla možnost sem psát a volnost, kterou mi Romana dala, takže mojí největší starostí bylo, jak udělat fotku podle svých představ. Po posledních pár týdnech, kdy jsem přestala mít čas sem psát a dokonce i číst, co je tu nového, vidím, že to byla idylicky krásná doba. A chci věřit, že se vrátí, že peklo, co u nás v práci rozpoutal nejspíš zešílevší manažer bez kontroly nad sebou, nemůže trvat dlouho. Takže se těším na návrat sem, ostatně už jsem osud uplatila nákupem kurnaté ovce čili skutečným dárkem od člověka v tísni. Tak doufám v dobrý rok pro Frangipani, všechny jeho fanoušky a nové majitele ovcí.

 11. Enka Quanium napsal:

  Vše nej do nového roku a další spokojené čtenáře! :o))

 12. tutto bene napsal:

  Sluší Vám to s krtkem moc! Vše nej do roku 2014 celému frangipanstvu i jejich čtenářům! A pro sebe si přeju ať frangipani šlape dál. Baví mě moc!

 13. veraki007 napsal:

  Krásný nový rok 2014 Tobě, Romano, všem ostatním, co sem na blog píší i všem čtenářům. Děláte to možná jen sobě pro radost, ale přinášíte tak radost do života i jiným. Díky za tento blog!

 14. Rena napsal:

  Já se rozhodla, že tento rok bude naprosto skvělý, už se na něj těším a přeju všem totéž!

 15. kaschika napsal:

  Krásnej novej rok, Romy a rodino!
  Chachá, to bych asi koukala, kdyby mi někdo v dávné minulosti řekl, že Ti jednou napíšu, jak jsi obdivuhodná, a jak Tě máme rády. Čau. napřesrok. Sice než na Petříně aby si s Tebou člověk dával spicha spíš na Ajfelovce a ještě se u toho pořádně zlil voňavkou, abys ho nepomluvila, ale to se holt nedá svítit 🙂
  Jo, a náš Kája vzkazuje Honzíkovi, že už se “rozmlouvá”, a že první slova, který umí dobře, jsou VLAK a KOLEJE.
  A už jdu, železničář ještě nehajá…

 16. Regına Nıne napsal:

  FRANGIPANTLY yours. Regina 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..