Výstavy parfémů

Výstava Esxence Milano je nejvýznamnější událost niche parfumerie na světě. Každý rok se v Miláně sejdou nejlepší niche značky, staří mazáci i úplni nováčci s ještě mokrými etiketami na flakonech niche parfémů. Od roku 2011 jsme pravidelnými účastníky a od roku 2016 každoročním mediálním partnerem výstavy.

Jako každý rok nás můžete i letos sledovat od 6. března v Miláně on-line na instagramu. Staňte se účastníky výstavy “na dálku”, od jejího otevření, po zkoušení nových parfémů i doprovodného aperitivního programu.

Jestli vás zajímá niche parfumerie, parfémová historie nebo parfémy vůbec, nezapomeňte se přihlásit k odběru našich článků do mailu TADY, ať máte vždy čerstvé novinky.

Každý rok v září se účastníme Pitti Fragranze ve Florencii, která je věnovaná kontaktům a navazování obchodních kontaktů.

V roce 2024 jsme byli oficiálním press hostem prvního ročníku PARIS PERFUME WEEK.

Na této stránce najdete reportáže ze všech ročníků výstav a také recenze nejlepších parfémů, které jsme na výstavách objevili.


Nejlepší vůně z Paris Perfume Week 2024: 

Nejlepší vůně z Esxence Milano

TOP 10 parfémů z Esxence 2024

TOP 10 parfémů z Esxence 2023

TOP 10 parfémů z Esxence 2022

 

Reportáže z jednotlivých ročníků:

Recenze všech parfémů na blogu najdete tady: REVIEWS LIST

 

 

Termíny a místa výstava Esxence Milano najdete zde: Esxence.it

Romana & Mirka zdraví z Esxence Milano

Esxence Milano je vždy místem úžasných setkání. Jedním z nejlepších zážitků je setkání s Mr. Michaelem Edwardsem. Pan Edwards vytvořil Fragrance wheel – zákon moderní parfumerie (taxonomie složek) a patří k nejrespektovanějším odborníkům v parfumerii a je autorem mnoha knih a článků.  

Romana Granátová Frangipani.cz Michael Edwards at Esxence Milano

Mirka, Mr. Edwards, Derad a Romana

esxence milano frangipani.cz

Romana Granátová a COQUILLETE, Rosa a Elise

O výstavě Esxence Milano:

Esxence – The Art Perfumery Event je od roku 2009 mezinárodní event Artistic and Niche Perfumery , příležitost pro provozovatele a nadšence poznat skutečné protagonisty fascinujícího světa vůní, kde se historie a tradice snoubí s inovacemi a výzkumem.
Výstavní areál spolu s bohatým a zajímavým kalendářem setkání a akcí nabízí veřejnosti – která v minulých letech dosáhla více než 10 000 návštěvníků – jedinečný a nepřehlédnutelný zážitek.

Zasvěcení, vystavovatelé, maloobchodníci, nákupčí a distributoři považují výstavní plochu na vysoké úrovni za ideální místo pro rozšiřování své sítě a podnikání, zatímco návštěvníci a veřejnost mohou přijít do styku s realitami, které vyprávějí voňavé příběhy, které jsou příliš často vyhrazeny jen několika málo lidem. , stejně jako možnost zúčastnit se laboratoří a workshopů, díky kterým je návštěva nezapomenutelná.

Vydání po vydání vybírá technická komise odborníků účast mezinárodních značek, aby nabídla zajímavé a prestižní panorama.
Esxence s odhodláním sleduje cíl zviditelnit excelence, které představují požadavky na kvalitu a koherenci, které vědí, jak prokázat respekt k umění parfému a jeho kreativitě.