• En Passant / FREDERIC MALLE – šeřík v jarní přeháňce

To je taková škoda, že se kvůli novinkám vždycky zapomene na ty starší, nádherné vůně, jako je třeba En Passant! Recenze En Passant FREDERIC MALLE

Šeříkové vůně jsou obvykle takové “čau, já jsem šeřík, bum, herda do zad, a čau, tak já zas jdu”. Tady se bavíme o něčem jiném. Bílý šeřík, který vykvete daleko dřív, než fialový. V dubnu, kdy ještě bojuje v aprílovém rytmu konec zimy s plným jarem.

Recenze En Passant FREDERIC MALLE

Recenze En Passant / FREDERIC MALLE

Představte si obraz: okolo návsi rozkvetly bílé šeříky a zaplnily vzduch čisťounkou, jemnou vůní. Na návsi je dnes jarmark: dámy se napudlovaly obyčejným bílým pudlem a vzaly si čisté bílé nažehlené košile do dirndlů (vždycky mi s touhle vůní vytane německý jarmark s hrázděnými domy a krky bílých hus rozhlížející se z košíků). Velká blonďatá Frau s rukama od mouky vystavuje na pult stánku čerstvě upečené, vlažné bílé chleby. Venku je chladno, bílá kočička ukradla kus preclíku a schovala se pod bílý nažehlený ubrus sahající z pultu až na zem. Najednou se přižene malý zlomyslný mrak, rozfouká šeřík, a vyčurá se selkám na hlavu. Pod stánkem s chlebem, tam kde sedí kočička, se ve štěrku udělala kaluž a cíp ubrusu nasákl tmavou šedivou vodou. Nikomu to ale moc nevadí. Mrak jim jen spláchnul šeříkovou vůni do jejich vypraných bílých košil a navoněl selkám jejich blond vlasy. Je jim trochu zima, ale to přejde…

Recenze En Passant FREDERIC MALLE

Jak vypadají ty nejluxusnější parfémy? Jako ty nejluxusnější diamanty: jsou intimní, nenápadné, krásné, všimnete si jejich krásy až z velké blízkosti a největší radost z nich mají jejich majitelé a ti, kdo je obdarovali.

Kde koupit En Passant?

Jemná, čistá, chladivá, šeříkovo-pudrová En Passant je TADY.

 

Originální niche parfémy koupíte velmi levně na Beautinow, pro 10% slevu použijte kód FRANGIPANI10

 

 

 

parfémový supermarket
parfémové recenze

 

 

Některé odkazy na této straně mohou být affiliate. Nákupem přes tyto odkazy nás podpoříte maličkou částkou, která pomáhá udržovat provoz blogu. Nejde o spolupráce se značkami, takže na objektivitu recenzí to nemá žádný vliv. Popsané ceny a slevy platí ke dni vydání recenze. Disclaimer: Tento text shrnuje osobní dojmy a subjektivní názory autora. Nikdo z autorů na blogu nenese odpovědnost za to, pokud se váš dojem liší, ani v případě, že jste se rozhodli pro koupi produktu na základě článku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..