SMELL FESTIVAL: mimořádná odstávka blogu

Nojo, nemakám. Rekreuju se. V Bologni na Smell Festival dell’Olfatto. Teda teď ještě ne, teď jsem někde na cestě mezi Zlínem a Udine a pravděpodobně se hádáme s Deradem, jestli do špaget alle vongole patří rajčata, nebo jestli zodpovědnost za obřízku či očkování má nést stát, církev, rodiče, sám jedinec, nebo jestli tykadlového řidiče měli zavřít do vězení nebo nechat klečet na hrachu, nebo něco podobně parfémově duchaplného. Každopádně nepíšu, protože míříme sem:

SmellFestivallogoČtvrtý ročník je vlastně už tradice a protože:

a) v Bologni jsem nikdy nebyla
b) v mém životním rytmu mi program Smell Festivalu přišel hodně relaxační, narozdíl od chaotických a přecpaných výstav
c) v Antica Profumeria Al Sacro Cuore, bude krátce vystaven parfumér, ze kterého padám na zadek (a tentokrát to není Andy), protože nejen umí to, co Bůh, ale taky vypadá jako Bůh
rozhodla jsem se letos pro tuhle akci. A beru sebou i spoluautora Derada, tak si užiju-užijí-užijeme-užijete.
smell2013-small
Odstávka blogu je plánovaná, ale vzhledem k tomu, že prý možná už i v Itálii zavedli internet, přemluvila mne Dzona k průběžnému reportingu. Neslibuju, možná že technika zklame a blog osiří až do příštího týdne, i když Dzona avizovala na tenhle týden dvě pěkná překvápka, aspoň pro mne. Ale pokusím(e) se vás aspoň letmo zásobovat drby a fotkami na Facebooku. Upozorňuju, že část zpráv u mne na FB vidí jen přátelé a neumím to nastavit jinak, leda by mi poradila přítelkyně USB; takže si budete muset vyplnit plnú moč (“Jako jed”, Svěrák, kdo pamatuje?) a doufat, že to potvrdím, protože přes mobil to odkliknout nebudu umět a různé muže oslovovat a rozčilovat na dovolené nechci.

Michel Roudnitska na loňském Smell Festivalu. Ne, není to odpověď na hádanku z bodu c), ehm, ani v nadsázce, ale je to jeden z lidí, které bych taky jednou ráda potkala.

Michel Roudnitska na loňském Smell Festivalu. Ne, není to odpověď na hádanku z bodu c), ehm, ani v nadsázce, ale je to jeden z lidí, které bych taky jednou ráda potkala.

Teda jestli chcete zatepla vědět (a vidět) toho parfémového Boha, co není Andy, co není Roudnitska a myslím, že můžu prozradit, že není ani Derad.
podpis_ROM

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..